Gregas Robinsonas | Scanpix nuotr.

Gregas Robinsonas | Scanpix nuotr.

 NFL amerikietiško futbolo lygos žaidėjas 27-erių metų Gregas Robinsonas prisidarė rimtų problemų. Jis kartu su buvusiu komandos draugu koledže Quanu Bray buvo sulaikyti netoli JAV ir Meksikos sienos.

Išnuomotame „Chevrolet Tahoe“ visureigyje, kuriuo važiavo G.Robinsonas ir Q.Bray, rasta net 156,9 svaro (71,17 kg) marihuanos. Visureigyje dar buvo trečias žmogus – „Uber“ vairuotojas. Anot pranešimų, G.Robinsonas ir Q.Bray ragino jį prsiimti kaltę ir siūlė jam nemažai pinigų, bet šis to nepadarė ir nebuvo areštuotas. Tuo tarpu NFL žvaigždei ir buvusiam jo komandos draugui gresia net iki 20 metų kalėjime.

Visureigyje taip pat rasti 23 stiklainiai, elektroninės svarstyklės, 3100 JAV dolerių grynaisiais ir dangtelių uždarytuvas. Daugiau informacijos apie šį skandalą laukiama penktadienį.

G.Robinsonas 2014 m. NFL naujokų biržoje buvo pašauktas antruoju šaukimu. Jis tris sezonus praleido „Rams“ klube, vėliau rungtyniavo Detroito „Lions“, o nuo 2018 m. gynė Klivlando „Browns“ garbę. Praėjusį sezoną G.Robinsonas pasirašė naują kontraktą, kurio vertė siekė 7 mln. JAV dolerių, bet dėl premijų galėjo išaugti iki 9 mln. JAV dolerių.

26-erių Q.Bray tris sezonus žaidė NFL klube Indianapolio „Colts“. Nuo 2019 m. jis persikėlė į Kanados amerikietiško futbolo lygą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton