Olimpiniai žiedai | Scanpix nuotr.

Olimpiniai žiedai | Scanpix nuotr.

 2020 m. vasaros olimpinės žaidynės vis dar suplanuotos Japonijos sostinėje Tokijuje ir čia turėtų būti rengiamos liepos 24 – rugpjūčio 9 dienomis, tačiau dėl koronaviruso grėsmės vis pasigirsta kalbos, ar nevertėtų olimpinių žaidynių perkelti toliau nuo epidemijos židinio.

Neseniai Tokijo maratono dalyvių skaičius buvo drastiškai sumažintas būtent dėl koronaviruso grėsmės, tačiau tarptautinis olimpinis komitetas (IOC) tikina, kad kol kas neturi planų keisti 2020 m. olimpiados vietą. Tuo pačiu IOC pažymėjo, kad aktyviai stebi situaciją, o iš pasaulinės sveikatos organizacijos kol kas negavo reikalavimo perkelti olimpines žaidynes.

Pasaulyje nėra daug miestų, kurie galėtų per pusmetį perimti olimpinių žaidynių organizavimą, bet vienas iš variantų galėtų būti Londonas. Didžiosios Britanijos sostinėje 2012 m. vyko olimpiada, čia yra visa reikalinga infrastruktūra, o į miesto merus kandidatuojantis Shaunas Bailey pareiškė, kad Londonas yra pasiruošęs perimti 2020 m. olimpiados organizavimo teises, jei tik to prireiks.

„Londonas gali surengti 2020 m. olimpiadą. Turime reikalingą infrastruktūrą ir esame sukaupę patirties. Dėl koronaviruso plitimo pasaulis gali kreiptis į mus. Tapęs meru, padaryčiau viską, kad Londonas būtų pasiruošęs atsakyti į pagalbos šauksmą ir surengtų olimpines žaidynes“, - aiškino S.Bailey, kuris dalyvaus gegužės 7 d. rinkimuose ir yra vadinamas jų favoritu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton