Justinas Bieberis | Youtube.com nuotr.

Justinas Bieberis | Youtube.com nuotr.

 25-erių metų kanadietis atlikėjas Justinas Bieberis savo „twitter“ paskyroje praėjusių metų birželį daugelį nustebino žinute, reikalaudamas kovos su 57-erių metų JAV aktoriumi Tomu Cruise‘u.

„Noriu mesti iššūkį Tomui Cruise‘ui ir kautis su juo narve. Tomai, jei tu nepriimsi šio iššūkio, tuomet esi bailys ir niekada negalėsi to pakeisti. Kas sutiktų organizuoti kovą? Dana White‘ai?“ – rašė J.Bieberis, kreipęsis į UFC prezidentą Dana White‘ą.

Airis Conoras McGregoras pasveikino tokią idėją ir pasisiūlė kovoti su Marku Wahlbergu tą patį vakarą: „Jei Tomas Cruise‘as pasielgs kaip vyras ir priims iššūkį, tuomet „McGregor Sports and Entertainment“ imsis organizuoti tokią kovą. Ar Cruise‘ui užteks drąsos kovoti, kaip atrodytų iš jo filmų? Netrukus sužinosime. Aš metu iššūkį Markui Wahlbergui kovoti tą patį vakarą.“

Vėliau, kalbėdamas su „TMZ Sports“, J.Bieberis kalbėjo atsargiau ir patikino, kad tai buvo tik atsitiktinė žinutė, o T.Cruisas tikriausiai išspardytų jo užpakalį, nes pasižymi „tėviška“ jėga, tačiau neseniai Jameso Cordeno laidoje jis dar kartą pakeitė toną.

„Jis nėra tas vyrukas, kurį matote filmuose. Tai tik jo sukurtas vaidmuo. Vien tai, kad esi fenomenalios fizinės formos dar nereiškia, jog esi geras kovotojas. Jokių šansų, kad pralaimėčiau. Tu kalbi, kad Cruizas mane nugalėtų, nes galvoji apie jo filmus. Aš tau sakau... Aš esu pavojingas. Mano vikrumas neįtikėtinas. Aš fantastiškai judrus. Esu šou verslo Conoras McGregoras“, - aiškino J.Bieberis.

D.White‘as anksčiau kalbėjo, kad reklamuoti J.Bieberio ir T.Cruiso kovą būtų labai lengva, o ji taptų didžiausiu įvykiu UFC istorijoje.

Kalbos apie kovą nuo 5:35 min.:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Niekas
2020-02-20 21:13:27
Apgailetinas straipsnis, nuo tokiu "sporto" naujienu vis dazniau ir dazniau apeinu jusu portala.
Atsakyti
To i niekur
2020-02-21 17:04:07
Meluoji, būtų neįdomu būtum nerases komentaro,)) niekas yra tarp pačio bulku.
To i niekur
2020-02-21 17:04:07
Meluoji, būtų neįdomu būtum nerases komentaro,)) niekas yra tarp pačio bulku.

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga