Pepas Guardiola | Scanpix nuotr.

Pepas Guardiola | Scanpix nuotr.

„Manchester City“ treneris Pepas Guardiola užsipuolė savo buvusį klubą „Barcelona“. Jo prezidentas Josepas Maria Bartomeu neseniai pasidžiaugė, kad anglams skirtas diskvalifikacija už finansinio sąžiningumo taisyklių pažeidimus.

UEFA nusprendė, kad dėl to „Manchester City“ dvejus metus negalės dalyvauti jų organizuojamuose turnyruose – Čempionų lygoje bei Europos lygoje, taip pat skirta 30 mln. eurų bauda.

Antradienį kalbėdamas spaudos konferencijoje J.M.Bartomeu džiaugėsi dėl tokio UEFA sprendimo.

„Noriu padėkoti UEFA už finansinio sąžiningumo taisyklę, jie daro fantastišką darba per pastaruosius kelerius metus. Mes reguliariai tiriami ir remiame UEFA dėl visko, ką jie daro futbole“, – tada teigė „Barcelona“ prezidentas.

Jam dabar atsikirto P.Guardiola, kuris pasakė, kad katalonų atstovai neturėtų anksčiau laiko džiūgauti - „Manchester City“ planuoja teikti apeliaciją dėl jiems skirtos baudos.

„Jeigu jie džiūgauja, kad mus diskvalifikavo, noriu pasakyti „Barcelona“ prezidentui, kad pirmiausiai leistų mums pateikti apeliaciją.

„Manchester City“ žmonės tiki tuo, ką daro, tai darysime toliau. Mes ketiname apeliuoti ir pažiūrėsime, kas bus nuspręsta, bet galiu „Barcelonai“ patarti tai: siūlau taip garsiai nekalbėti.

Tai noriu patarti visiems, kurie yra įsitraukę į šią situaciją. Mes ketiname apeliuoti ir tikiuosi, kad vieną dieną Čempionų lygoje susitiksime su „Barcelona“, – teigia P.Guardiola.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton