Mladost DK
45 min.
0
:
1
Atsinaujins po sek
Zeljeznicar
Jan Naus | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Jan Naus | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Trečiadienio vakarą buvo oficialiai paskelbta, kad „KOK'84“ turnyre žiūrovai išvys ir „Sparta Fight Gym“ kovotoją Janą Nausą.

Kol kas dar nėra paskelbta su kuo „spartiečiui“ teks suremti pirštines kovo 14 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje vyksiančiame turnyre.

J.Naus svorio kategorijos iki 71 kilogramo reitinge užima 8 poziciją.

Jau yra aišku, kad pagrindine „KOK'84“ vakaro kova taps sunkiasvorio Tomo Pakutinsko ir lenko Tomaso Czerwinski mūšis dėl čempiono titulo.

KOK čempionas svorio kategorijoje iki 71 kilogramo Henrikas Vikšraitis trijų raundų kovoje susitiks su vokiečiu Felixu Minnersu.

Taip pat yra paskelbta, kad dėl pretendento į laisvą svorio kategorijos čempiono titulą iki 77 kilogramų vietos kausis „ketvertukas“ – „spartietis“ Raimondas Avlasevičius, latvis Pavelas Mazurokas, „Titano“ kovotojas Vaidas Valančius ir gerai visiems Lietuvos kovinio sporto gerbėjams pažįstamas brazilas Rodrigo Mineiro. Pirmajame pusfinalyje susitiks R.Avlasevičius su P.Mazuroku, antrajame – R.Mineiro ir V.Valančius.

KOK'84 (kovo 14 d., Vilnius) kovų sąrašas:

Preliminarios kovos:

-69 kg (KOK taisyklės): Danas Antanavičius (Lietuva) VS. Bus paskelbta

-71 kg (KOK taisyklės): Mindaugas Kairys (Lietuva) VS. Bus paskelbta

KOK Hero's Series

-70 kg (MMA Bushido/ZST taisyklės): Aurimas Krukauskas (Lietuva) VS. Osvaldas Fedorovičius (Lietuva)

-71 kg (KOK taisyklės): Janas Nausas (Lietuva) VS. Bus paskelbta

-85 kg (KOK taisyklės): Petros Vardakis (Graikija) VS. Paulius Mitkus (Lietuva)

-85 kg (MMA Bushido taisyklės): Erikas Golubovskis (Lietuva) VS. Bus paskelbta

-85 kg (MMA Bushido taisyklės): Soslanas Gasievi (Sakartvelas) VS. Naglis Kanišauskas (Lietuva)

-85 kg (KOK taisyklės): Deividas Kaklauskas (Lietuva) VS. Arnoldas Misiūnas (Lietuva)

-77 kg (MMA Bushido taisyklės): Raimondas Krilavičius VS. Vitoldas Jagėlo (Lietuva)

KOK'84 World GP 2020 in Vilnius

-77 kg (KOK taisyklės): Pavelas Mazurokas (Latvija) VS. Raimondas Avlasevičius (Lietuva) – turnyro 1 pusfinalis

-77 kg (KOK taisyklės): Rodrigo Mineiro (Brazilija) VS. Vaidas Valančius (Lietuva) – turnyro 2 pusfinalis

-69 kg (KOK taisyklės): Matas Pultaražinskas (Lietuva) VS. Dovydas Rimkus (Lietuva)

-71 kg (KOK taisyklės): Henrikas Vikšraitis (Lietuva) VS. Felixas Minnersas (Vokietija)

-77 kg (KOK taisyklės): turnyro pusfinalių laimėtojai

+95 kg (MMA Bushido taisyklės): Tomas Pakutinskas (Lietuva) VS. Tomaszas Czerwinskis (Lenkija)

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

11-27 „Fenerbahče“ 19:45 „Valencia“
11-27 „Panathinaikos“ 21:00 „Bayern“
11-27 ASVEL 21:45 „Barcelona“
12-03 „Zenit“ 21:00 „Fenerbahče“
12-03 CSKA 21:00 „Olympiacos“
12-03 „Maccabi“ 21:05 „Crvena Zvezda“
12-03 „AX Armani“ 21:45 „Panathinaikos“
12-03 „Valencia“ 22:00 ALBA
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 11-27 Crystal Palace 22 : 00 Newcastle United
Šeš 11-28 Brighton & Hov… 14 : 30 Liverpool
Šeš 11-28 Manchester City 17 : 00 Burnley
Šeš 11-28 Everton 19 : 30 Leeds United
Šeš 11-28 West Bromwich … 22 : 00 Sheffield United