Deontay Wilderis ir Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

Deontay Wilderis ir Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

 Ankstyvą šio sekmadienio rytą Lietuvos laiku Las Vegaso „MGM Grand“ arenoje (JAV) vyks svarbiausia šio mėnesio bokso kova – amerikietis Deontay Wilderis gins WBC sunkiasvorių pasaulio čempiono diržą prieš britą Tysoną Fury.

Paskutinė spaudos konferencija prasidėjo nuo nervingos akistatos. Boksininkai vienas kitam žarstė įžeidimus, kol galiausiai apsistumdė. Laimei, spaudos konferencija dėl to nebuvo atšaukta, o fizinį konfliktą pavyko numalšinti. Dar prieš klausimų sesiją D.Wilderis ėmė rėkti apie krentantį rąstą, prisimindamas du nokdaunus, į kuriuos jis pasiuntė T.Fury pirmoje kovoje.

„Aš tave sugrąžinau į boksą ir ant stalo tau padėjau maisto. Dabar darau tau paslaugą antrą kartą. Nepamiršk to. Radau tave tada, kai buvai apsvaigęs nuo kokaino, buvai išsipūtęs kaip namas ir galvojai apie savižudybę. Aš tave sugrąžinau į didįjį boksą ir tave reabilitavau“, - rėžė D.Wilderis.

T.Fury su tokiais pareiškimais nesutiko: „Iš jo burnos krenta šiukšlės. Tai aš jam padėjau uždirbti didžiausią pinigų sumą karjeroje, aš jį atvežiau į Las Vegasą ir jis man taip atsidėkoja? Jis turėtų labiau gerbti žmogų, kuris jam į sąskaitą sunešė milijonus. Iki mūsų kovos tu buvai valkata, o aš atėjau kaip žmogus, nugalėjęs Vladimirą Kličko. Gali būti ramus, Deontay, aš tave pasiųsiu į karjeros pabaigą.“

Prieš revanšinę kovą daug kam klausimų kelia T.Fury būklė. Britas kovoje su Otto Wallinu patyrė rimtų sužeidimų, o virš akies jam atsivėrė didelė žaizda. Iš pradžių abejota, ar T.Fury spės pasveikti iki vasario 22 d. Manoma, kad D.Wilderis mėgins pasinaudoti galima brito silpnybe ir atverti gilią žaizdą virš akies.

„Tai bus tikrai svarbus faktorius šioje kovoje. Panašu, kad Tysonas tik apie tai ir galvoja. Jo stovykloje buvo daug nervingumo, daug paslapčių“, - sakė D.Wilderis.

T.Fury pareiškė, kad dėl to ir keis savo strategiją bei sieks greito nokauto: „Aš noriu pamatyti, ar Wilderis po nokdauno gali pakilti. Man atrodo, kad jam neužteks „smarvės“. Kodėl aš taip pasitikiu savimi? Niekada nesu pralaimėjęs „šunų pjautynių“. Jei eisiu į priekį nuo pirmojo raundo, Wilderis neatlaikys ir išsikvėps per 5 raundus. Jis bus nokautuotas.“

„Tu nemoki smūgiuoti ir neturi jėgos. Vietoj kumščių turi pagalves. Vis kažką kalbi apie nokautą antrame raunde, kai nieko nesi nugalėjęs tokiu būdu. Jei tu nori laimėti, turi kovoti tobulai 36 minutes. Man pergalei užtenka tobulų 2 sekundžių. Kai tave „išjungsiu“, galėsi pereiti į komedijas, nes tu linksmas vyrukas, tik suprask, kad žmonės juokiasi ne su tavimi, o iš tavęs“, - sakė D.Wilderis, kuriam T.Fury netrukus priminė, kad antrajame raunde nokautavo Tomą Schwarzą.

Po spaudos konferencijos kovotojai planavo dar kartą stoti vienas prieš kitą, tačiau Bobas Arumas pareiškė, kad neverta rizikuoti ir dar kartą veltis į konfliktą. Jis taip pat pridėjo, kad T.Fury ir D.Wilderis vėliau turėtų kautis trečiąjį kartą, o kovos laimėtojui vėliau reikės ginti diržą prieš Dillianą Whyte‘ą.

34-erių D.Wilderis turi 42 pergales (41 nokautais) ir 1 lygiąsias, o 31-erių T.Fury sąskaitoje yra 29 pergalės (20 nokautais) ir 1 lygiosios. Pirmoji jų kova 2018 m. baigėsi lygiosiomis. Tada vienas teisėjas pergalę skyrė D.Wilderiui (115:111), kitas – T.Fury (114:112), o trečias paskelbė lygiąsias (113:113).

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Asd
2020-02-20 21:08:08
Jeigu fury pralaimes o poto laimetu vs joshua ir pasiimtu dirzus 3 kova butu prasminga
Atsakyti
Stebėtojas
2020-02-20 19:27:37
Nesuprantu, kam būtų reikalinga jų trečia kova? Tik dėl organizatorių didesnių pinigų, daugiau nieko.
Atsakyti
Asd
2020-02-20 16:23:58
Visa laika wilderis sako 2 sekundziu bet vistiek jus issgalvojat 3 sekundes :))
Atsakyti
:D
2020-02-20 17:34:48
buvo 3 sekundes parašyta dabar jau 2 :D Duokit galimybe komentatoriam rasyti straipsnius bus tiksliau :D :D

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton