Stebuklingai į UEFA Čempionų lygos atkrentamąjį etapą prasibrovusi Bergamo „Atalanta“ ekipa tęsia savo svajonę. Italai rezultatu 4 – 1 sutriuškino „Valencia“, tad atsakomosios rungtynės gali būti tik formalumas.

Dar pirmame kėlinyje „Atalanta“ įgijo solidžią dviejų įvarčių persvarą. 16-ą minutę taikliu smūgiu pasižymėjo Hansas Hateboeris, o 42-ą minutę vartininką nuginklavo Josipas Iličičius – 2 – 0.

Prasidėjus antram kėliniui „Atalanta“ toliau sėkmingai didino atotrūkį. 57-ą minutę persvarą iki trijų padidino Remo Freuleris, o 63-ą minutę dar vieną įvartį pelnė H.Hateboeris.

Varžovai į tai atsakė tik vienu taikliu šūviu, kurį 66-ą minutę atliko Denisas Čeryševas.

Kitose Čempionų lygos rungtynėse praėjusio sezono finalininkai Londono „Tottenham“ namuose nusileido prieš „Leipzig“ rezultatu 0 – 1.

Vienintelį ir pergalingą smūgį atliko „Leipzig“ lyderis Timo Werneris, kuris 58-ą minutę pasižymėjo nuo vienuolikos metrų žymos.

Tre 09-23 Gent 1 - 2 Dynamo Kyiv
Tre 09-23 Molde 3 - 3 Ferencvaros
Tre 09-23 Olympiakos Piraeus 2 - 0 Omonia Nicosia
Ant 09-22 Krasnodar 2 - 1 PAOK
Ant 09-22 Maccabi Tel Aviv 1 - 2 Salzburg
Ant 09-22 Slavia Praha 0 - 0 Midtjylland

Ant 09-29 Omonia Nicosia 22 : 00 Olympiakos Piraeus
Ant 09-29 Ferencvaros 22 : 00 Molde