K.Bryanto atminimui skirtas „Lamborghini“ | Instagram.com nuotr

K.Bryanto atminimui skirtas „Lamborghini“ | Instagram.com nuotr

 Kobe Bryanto gerbėjas Joe Carbonara nusprendė originalia pagerbti krepšinio legendos atminimą. Jis savo „Lamborghini“ nuvežė į „X-Treme Graphics“ dirbtuves netoli Čikagos (JAV), kur jo automobilis buvo perdažytas.

Vietoj įprastos sidabrinės spalvos „Lamborghini“ buvo nudažytas purpurine ir geltona spalvomis, kurios būdingos Los Andželo „Lakers“ klubui. Ant šoninio stiklo surašyti visų tragiškoje sraigtasparnio avarijoje žuvusių žmonių vardai ir pavardės, o ant stogo nupieštas K.Bryantas su dukra Gigi.

„X-Treme Graphics“ savininkas Steve‘as Zielinski patikino, kad darbą padarė už dyką: „Nusprendėme neimti pinigų už darbą. Tai jautri tema, todėl turėjome dirbti itin kruopščiai ir nepersistengti.“

Naujasis „Lamborghini“ dizainas daug kam paliko įspūdį, tačiau automobilio savininkas J.Carbonara iš to nusprendė pasipelnyti ir pareiškė, kad parduoda automobilį už 170 tūkst. JAV dolerių. Visa ši akcija internautų buvo sutikta dviprasmiškai. Kai kurių žmonių teigimu, J.Carbonara šio sumanymo ėmėsi ne dėl noro pagerbti K.Bryanto atminimą, o dėl noro pasipelnyti ir susilaukti daugiau žinomumo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Garnett
2020-02-20 09:21:37
Kad tik durniau
Atsakyti