Stevenas Lopezas | Scanpix nuotr.

Stevenas Lopezas | Scanpix nuotr.

 Taekvondo legenda 41-erių metų amerikietis Stevenas Lopezas kartu su savo broliu 46-erių metų Jeanu Lopezu dar 2018 m. buvo diskvalifikuoti iki gyvos galvos iš visų taekvondo turnyrų dėl seksualinės prievartos. Po apeliacijos sprendimas buvo pakeistas, tačiau pastarosiomis dienomis prabilo dar daugiau moterų, pareiškusių naujus kaltinimus broliams.

„Ėmiau jausti, kad nutiks kažkas labai blogo. Išgėriau kažkokio gėrimo ir supratau, kad nebegaliu laisvai judėti. Jis mane apsvaigino“, - sakė Audrey-Ann LeBlanc, pareiškusi, kad S.Lopezas ją prievartavo 2010 m. po taekvondo turnyro Dalase (JAV).

Panašią istoriją prisiminė ir kita taekvondo kovotoja Amber Means: „Tai buvo labai keistas jausmas. Net nebuvo kada pagalvoti, kad jaučiuosi apsvaigusi. Po to gėrimo šviesos staiga „išsijungė“ ir man akyse aptemo.“

A.Means pasakojo, kad kitą dieną po įvykio klausinėjo S.Lopezo, kas nutiko. Šis aiškino, kad jie mylėjosi bendru sutarimu. S.Lopezas pridėjo, kad vėliau nuėjo į kitą kambarį, o grįžęs pamatė A.Means besimylinčia su kitu vyriškiu. A.Means tuomet paklausė, ar tai buvo grupinis prievartavimas, bet S.Lopezas tik patikino, kad jam atrodė, jog A.Means – viskas gerai.

Mandy Meloon pareiškė, kad J.Lopezas ją išprievartavo 2006 m., kai jai tebuvo 16-a metų. Vėliau tą patį padarė ir jo brolis. Iš viso kaltinimus Lopezams jau pareiškė 6 moterys, tačiau patys kovotojai neigia darę ką nors blogo.

S.Lopezas yra tikra taekvondo legenda. 2000 m. ir 2004 m. jis tapo olimpiniu čempionu, o pasaulio čempionatą laimėjo net 5 kartus. J.Lopezo skambiausias laimėjimas – 1995 m. pasaulio čempionato sidabras. Vėliau jis tapo JAV rinktinės treneriu, su kuria dirbo trejose olimpinėse žaidynėse.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų