Deontay Wilderis ir Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

Deontay Wilderis ir Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

Ankstyvą šio sekmadienio rytą Lietuvos laiku Las Vegaso „MGM Grand“ arenoje (JAV) vyks svarbiausia šio mėnesio bokso kova – amerikietis Deontay Wilderis gins WBC sunkiasvorių pasaulio čempiono diržą prieš britą Tysoną Fury.

34-erių D.Wilderis turi 42 pergales (41 nokautais) ir 1 lygiąsias, o 31-erių T.Fury sąskaitoje yra 29 pergalės (20 nokautais) ir 1 lygiosios. Pirmoji jų kova 2018 m. baigėsi lygiosiomis. Tada vienas teisėjas pergalę skyrė D.Wilderiui (115:111), kitas – T.Fury (114:112), o trečias paskelbė lygiąsias (113:113).

T.Fury ir D.Wilderis antradienį atvyko į „MGM Grand“ areną, kur pasirodė bokso fanams. Ši kova kelia tokį didelį susidomėjimą, kad ir darbo dienos metu netrūko gerbėjų, kurie norėjo pamatyti savo herojus.

„11-ą kartą iš eilės apginti pasaulio čempiono diržą bus nuostabu. Niekada negalvojau, kad būsiu pasaulio čempionas ir galėsiu aplenkti savo idealą Muhammadą Ali. Kai brutaliai „išjungsiu“ Fury, eisiu gerinti kitus rekordus. Ilgą laiką JAV buvau nepakankamai vertinamas, bet jaučiu, kad situacija keičiasi. Girdėjau, kad susidomėjimas kova toks didelis, jog ji buvo palyginta su Pacquiao ir Mayweatherio akistata. Pripažinsiu, tokie palyginimai padeda jaustis geriau, bet negaliu užsisvajoti. Šeštadienį turiu parodyti viską, ką galiu. Visada norėjau didingų kovų ir pripažinimo. Jaučiu, kad mano laikas pagaliau atėjo. Galiu tik šypsotis ir pažadėti, kad šeštadienį jūsų nenuvilsiu“, - sakė D.Wilderis.

Amerikietis šiuo metu yra 10 kartų iš eilės apgynęs pasaulio čempiono diržą ir kartu su Muhammadu Ali dalijasi 3-4 vietas sunkiasvorių bokso istorijoje. Lyderis šioje kategorijoje yra amerikietis Larry Holmesas (19 kartų iš eilės apgintas diržas), o antras rikiuojasi ukrainietis Vladimiras Kličko (18).

Apie pralaimėjimą negalvoja ir T.Fury. Britas pareiškė, kad jau yra suplanavęs savo šventinį vakarėlį po pergalės prieš D.Wilderį.

„Po šios kovos mane svaigins kokainas ir kekšės. Ar galite sugalvoti ką nors geresnio? Aš visada ieškau pigių kekšių, kurioms užtenka po 30 dolerių. Tik prieš jas „barškinant“ būtina susileisti penicilino“, - rėžė T.Fury.

Britas pridėjo, kad šį kartą nori nokauto: „Juk tai Las Vegasas. Čia reikia kurti šou, todėl šį kartą noriu nokauto. Nenoriu, kad pasikartotų pirmos kovos istorija, kai aš boksavausi geriau, bet teisėjai man pergalės vis tiek neskyrė. Dar vienos lygiosios man prilygtų pralaimėjimui. Noriu perimti kovos kontrolę į savo rankas. Jei pats krisiu, tai krisiu, bet neleisiu kitiems spręsti kovos baigties. Deontay Wilderis dabar yra vienintelis JAV sunkiasvoris čempionas. Jie taip ilgai karaliaujančio čempiono neturėjo nuo M.Ali laikų, todėl nenori, kad tai baigtųsi. Aš tai suprantu ir žinau, kad sąžiningo teisėjų verdikto nesulauksiu. „Čigonų karalius“ čia atėjo siekti nokauto. Nukarūnuosiu Deontay, išplėšiu jo širdį ir jam ją sumaitinsiu. Pasižiūriu į Wilderį ir suprantu, kad kova nebus sunki. Jis tik ilgakojis nevykėlis, kurį lengvai palaušiu. Juokinga, kad visi giria jo jėgą. Jis turėjo gal 7 normalias kovas per karjerą. Visi kiti jo varžovai buvo pomidorų skardinės, paimtos tam, kad nukristų. Kitoje Atlanto pusėje boksininkai kaunasi su rimtais varžovais. Čia pasiekti 20-0 rezultatą yra kur kas sunkiau nei JAV. Vienintelis rimtas Wilderio sutiktas varžovas esu aš. Negana to, aš prieš jį koviausi po 3 metų pertraukos be kovų ir buvau labai silpnas. Nepaisant to, jis manęs vis tiek nenugalėjo.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

ANT BAIRIO
2020-02-20 01:49:49
o koks kanalas rodys?
Atsakyti
Asd
2020-02-19 22:32:02
Jus tokie idiotai kad net nesuprantat kada prikolina fury kada ne :))) intelekto koficientas kaip pas sunis apie tas kekses prikolina nes dauguma galvoja kad jis vel prades gert po kovos
Atsakyti
TT
2020-02-19 21:38:02
Žemas lygis. Neįsivaizduoju tokių nesąmonių iš brolių Kličko, M-Ali, Holyfield'o, Lewis'o, Usyk'o, Calzaghe ir kitų. Vienas apie kekšes ir koksą, kitas apie putės laižymą ir masturbaciją. Bokso šiukšlės. Kaip Sel'as muzikoje.
Atsakyti
Aa
2020-02-19 21:48:10
Tai kad cia vienas fury tik apie tai ir snekejo
sensation
2020-02-19 17:39:23
Girdziu, girdziu pagarba tu.
Atsakyti
sensation
2020-02-19 17:08:24
Koks skirtumas ka jis daro.Dziaugias gyvenimu ir viskas.Prikolina pacanas, o is jusu rasysenos lyg kunigai teisiat cia,plotkinat kaip bobutes
Atsakyti
Tautvyxas
2020-02-19 16:45:24
turi grazia zmona ir barskina kekses.... beto nesenai nustojo koksa sniot jau vel svaiginsis
Atsakyti
Ub1s
2020-02-19 21:36:20
Jei šneka, nereiškia,kad taip daro ar planuoja daryt. Tiesiog savam stiliuj mala liežuviu.

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton