Masinės muštynės | Youtube.com nuotr.

Masinės muštynės | Youtube.com nuotr.

Lietuvos čempionato lyderių rungtynėse Kaune trečiadienį netrūko emocijų, o po šio mačo paaiškėjo galutinės komandų pozicijos reguliariajame sezone.

Nors rungtynės baigėsi „Kaunas Hockey“ pergale 9:3 ir pirmosios vietos reguliariajame čempionate užsitikrinimu, paliekant „Hockey Punks“ antroje pozicijoje, mače netrūko emocijų protrūkio ir įvyko net keletas muštynių, kurios persikėlė ir už aikštės ribų.

Mačo pradžioje Lukas Jonuška gavo dvi baudos minutes, o žaidėjo persvarą įgiję „Kaunas Hockey“ ledo ritulininkai netruko nubausti savo oponentų. Simui Baltrūnui nepavyko sustabdyti Petro Nausėdos atlikto metimo ir pirmasis prie ritulio suskubęs Grigorijus Vorobyovas išvedė savo komandą į priekį (03:25, rez. perd. Eduardas ChekmaryovasPetras Nausėda).

Po kiek daugiau nei minutės kauniečiai dar surengė kontrataką, o jos metu vartininką vienas prieš vieną įveikė ir įvartį pelnė Sevelijus Morozovas (04:31, rez. perd. Arnas PalšauskasAleksejus Nikulinas). Negana to, dar viena „pankų“ pražanga virto ir trečiuoju šeimininkų įvarčiu, kai po kelių komandos draugų metimų galiausiai tikslą pasiekė ritulį į vartus nukreipęs Lukas Žukauskas (07:07, rez. perd. Vasilijus FedotovasE. Chekmaryovas).

Sudėtingoje situacijoje atsidūrusioje „Hockey Punks“ komandoje savo atsaką pateikė jų puolimo lyderis Aivaras Bendžius – Lietuvos rinktinės narys pasižymėjo metimu iš tolimos distancijos (08:53, rez. perd. Ernestas Trukšnys, Rolandas Aliukonis).

Netrukus po pelnyto įvarčio, svečiai iš Vilniaus gavo teisę žaisti daugumoje ir jos metu nedaug trūko iki antrojo šios komandos įvarčio, tačiau nepaisant sumaišties prie Maksimo Ponomarenko ginamų vartų, įvarčio pelnyta nebuvo.

Tiesa, vartininkui iš Rusijos po poros minučių teko traukti ritulį iš vartų komandoms jau žaidžiant lygiomis sudėtimis. Po puikaus komandos draugo perdavimo iš už vartų, Laisvydui Kudrevičiui beliko pasiųsti ritulį į be vartininko likusius vartus, o fantastišką formą demonstruojantis puolėjas neklydo (15:35, rez. perd. Edgaras Rybakovas, Aliaksejus Kuveka).

„Pankams“ pavojingai priartėjus prie savo varžovų, kauniečiai žaibiškai atsakė dar vienu įvarčiu. Greitoje atakoje dar vieną įvartį pelnė G. Vorobyovas (16:04, rez. perd. E. Chekmaryovas). Vos po poros minučių tas pats kauniečių penketas surengė ir dar vieną greitą išpuolį, o iš aštraus kampo plyšį S. Baltrūno gynyboje surado E. Chekmaryovas (18:12, rez. perd. L. Žukauskas).

Rezultatyvų pirmąjį kėlinį užbaigė svečiai iš Vilniaus, kurių gretose įvartį pelnė Eimantas Steponavičius (19:26, rez. perd. Algimantas VisockasRokas Bacevičius). „Hockey Punks“ puolėjas sugebėjo tiksliai pataikyti metimu sukantis link vartų.

Nors antrajame kėlinyje žaidimas nebebuvo toks aktyvus, komandos rasdavo progų savo metimams, tačiau įvarčių jo metu žiūrovams teko gerokai palaukti. Galiausiai dar vieną įvartį pelnė E. Chekmaryovas, kuriam po komandos draugo atlikto galingo metimo beliko lengvas grobis pasiunčiant ritulį į vartus iš artimos distancijos (36:12, rez. perd. G. Vorobyovas).

Vos prasidėjus trečiajam kėliniui „Hockey Punks“ puolėjui Donatui Kumeliauskui buvo skirta 2+2 nuobauda, o jos metu šeimininkai pelnė jau septintąjį įvartį. Iš krašto tiksliai atakavo Vasilijus Fedotovas (40:21, rez. perd. G. VorobyovasP. Nausėda).

Nepaisant to, kad komandas jau skyrė keturi įvarčiai, emocijų netrūko ir jų proveržį iliustravo Andriaus Kaminsko ir Vytauto Jagelavičiaus susikibimas, pasibaigęs abiem žaidėjams atsidūrus ant ledo, o vėliau ir keturioms minutėms įsitaisant ant nubaustųjų suolelio.

Rungtynėse ir toliau netrūko emocijų bei kietos kovos, o L. Žukauskas dar sugebėjo pademonstruoti individualų meistriškumą, įveikęs varžovų gynėją vienas prieš vieną ir dar kartą nuginklavęs S. Baltrūną (52:13, rez. perd. P. Nausėda).

Ant ledo dominuojant šeimininkams, emocijų protrūkių vis daugėjo, kol galiausiai likus žaisti kiek daugiau nei penkias minutes ant ledo vienu metu susikibo net keletas abiejų komandų žaidėjų, o tuo viskas nesibaigė. Iš aikštės išvarius A. Kaminską, A. Kuveką, ir P. Jagelavičių, konfliktas buvo pratęstas ir už aikštės ribų, kuriame sudalyvavo ne tik ledo ritulininkai.

Masinės muštynės:

Numalšinus konfliktą rungtynės buvo pratęstos, o paskutinėmis minutėmis trečiąjį rungtynių įvartį pelnė E. Chekmaryovas (55:09, rez. perd. G. VorobyovasL. Žukauskas).

Lygos lyderiams liko vienintelės rungtynės, kurios bus žaidžiamos vasario 27 dieną Vilniuje, o po jų prasidės Lietuvos čempionato atkrintamosios varžybos.

Rungtynių vaizdo įrašas:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų