Jurica Žuža | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Jurica Žuža | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Klaipėdos „Neptūno“ vyriausiuoju treneriu prieš dvi savaites tapęs Jurica Žuža dėl šeimyninių priežasčių išvyko į Kroatiją, o komandos vairą perėmė 37-erių Tomas Gaidamavičius, iki šiol ėjęs asistento pareigas.

„Reikia pripažinti, kad paskubėjome paskirdami J.Žužą vyriausiojo trenerio pareigoms. Tikime jo perspektyvomis ateityje, bet manome, jog šiuo metu labiausiai pasiruošęs šiam postui ir geriausias variantas yra T.Gaidamavičius“, – sakė sporto direktorius Dainius Vaitelis.

Susitvarkęs reikalus tėvynėje J.Žuža grįš į uostamiesčio ekipos asistentus, tuo metu T.Gaidamavičius tęs darbus vyriausiojo trenerio vaidmenyje.

37-erių T.Gaidamavičius nuo 2017-ųjų meto vadovavo „Neptūno“ dubleriams, o 2020-ųjų metų pradžioje tapo vyriausiojo trenerio J.Žužos asistentu.

Už gerą darbą jis sulaukė įvertinimo ir buvo paskirtas Lietuvos jaunių (U18) rinktinės treneriu. 2018-aisiais T.Gaidamavičiaus vedamas „Neptūnas-Akvaservis“ triumfavo NKL pirmenybėse.

Artimiausias rungtynes klaipėdiečiai žais už 8 dienų, kuomet „Švyturio“ arenoje vėl lankysis Alytaus „Dzūkija“. 

egis
2020-02-19 14:57:43
Kam tas toks skubėjimas su tais trenerių kaitaliojimais, galėjo T.Rimkevičiui leist žymiai ilgiau padirbt, bet tuoj po sėkmingo sezono tarpo po kelių pralaimėjimų buvo atleistas, po euforijos sutriuškinus "Dzūkiją" savoj arenoj būnant paskirtam treneriu J.Žužai, tik pralaimėjo "Rytui" KM taurėj ir jau kviečiasi vos spėjusį apšilt NKL T.Gaidamavičių, kai vistik J.Žuža jau atidirbęs LKL nevieną sezoną treneriu asistentu.
Atsakyti
Bonhartas
2020-02-19 14:03:51
Betvarke visiska. Gal Delininkaitis ar Galdikas bus treneriu? :D
Atsakyti

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton