Anžela Kulagina | Instagram.com nuotr

Anžela Kulagina | Instagram.com nuotr

 Rusijos parasparnių pilotas Aleksandras Orlovas kartu su gimnaste Anžela Kulagina nusprendė priblokšti pasaulį įspūdingais triukais ore.

Į orą pakilęs A.Orlovas prie parasparnio pritvirtino papildomas virves, į kurias įsikibusi A.Kulagina irgi buvo pakelta į orą. Ten rusė demonstravo šiurpulį keliančius triukus ir pasiekė 400 m aukštį. Visgi, ekstremalus sportininkų šou vos nesibaigė tragedija – pakilus vėjui gimnastė patyrė traumą.

„Pasiekėme 400 m aukštį, kai staiga pakilo vėjas ir bloškė mus tiesiai į kalną. Anžela parkrito, o aš toliau skridau, kol nusileidau ant medžio. Ėmiau šaukti Anželą, o ji man nieko neatsakė. Buvau labai išsigandęs, bet po kelių akimirkų ji man atsakė. Akmenys buvo labai aštrūs, o Anžela į juos trenkėsi, susižeisdama galvą. Turėjau stabdyti kraujavimą, aprišau jos galvą savo marškinėliais“, - pasakojo A.Orlovas.

A.Kulagina buvo išgabenta į ligoninę, ten jos žaizda susiūta. Laimei, moteris rimtesnių sužeidimų išvengė.

Beje, A.Kulagina yra ne tik oro akrobatė. Ji yra ir dukart pasaulio rankų lenkimo čempionė bei štangos spaudimo rekordininkė.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton