Turnyro plakatas | Organizatorių nuotr.

Turnyro plakatas | Organizatorių nuotr.

 Mėgėjiško sporto veikla didžiuosiuose Lietuvos miestuose auga ir tuo pasidžiaugti galime dėl klestinčio žmonių požiūrio į aktyvų laisvalaikį bei sveiką gyvenseną. 

Didžiųjų miestų savivaldybių kuriami renginiai, aktyvios bendruomenės, kurios kviečia miestiečius dalyvauti nemokamuose sporto renginiuose, miestiečių savanoriškai inicijuojamos sporto varžybos, ypač sporto mėgėjų klubų veikla – tai tik keli pavyzdžiai, kurie jau tapo tikrais mėgėjiško sporto veiklos vystymo rodikliais.

Lietuvos statistikos departamento duomenimis, nuo 2014m. iki 2018m. teniso aikštynų skaičius Lietuvoje išaugo daugiau nei 17%. Tokie skaičiai rodo didėjantį visuomenės susidomėjimą šia sporto šaka ir teniso, kaip aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdo, populiarėjimą. 

Būtent Lietuvos teniso mėgėjų klubai gali didžiuotis itin augančia, laurus skinančia bei tarptautiškai Lietuvą garsinančia bendruomene. 

2019 metais Kauno teniso megėjų komanda tapo Lietuvos klubų čempione. Ši komanda neapsiriboja turnyrine veikla vien savo šalyje – vyrų mėgėjų komanda yra dažnai kviečiama dalyvauti į Baltarusijos, Ukrainos teniso federacijų organizuojamus mėgėjų turnyrus, kuriuose jų komanda pripažįstama kaip viena pajėgiausių.

Kaip atsaką kauniečiai organizuoja tarptautinį turnyrą Kaune  „International Tennis Cup Kaunas 2020“ š.m. vasario mėnesio 29 – kovo mėnesio 1 dienomis, i kuri jau užsiregistravo 112 dalyvių iš Rusijos, Baltarusijos ir Lietuvos.

Šiame turnyre turi galimybę sudalyvauti ne tik teniso megėjų vyrų komandos, bet ir moterų, bei mišrių porų komandos. 

Organizatoriai džiaugiasi, kad Kauno teniso mėgėjų komanda neapsiriboja turnyrine veikla vien savo šalyje, o aktyviai dalyvauja ir laurus skina svetur: „Tenisas padeda užmegzti draugiškus santykius su kitų šalių sportininkais ir puoselėti tautų draugystę, palaikyti sporto šakos tradicijas Lietuvoje bei garsinti šalies vardą svetur.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton