Josepas Maria Bartomeu | Scanpix nuotr.

Josepas Maria Bartomeu | Scanpix nuotr.

„Barcelona“ prezidentas Josepas Maria Bartomeu išsigynė kaltinimų, esą jis pasamdė bendrovę, kuri turėjo viešumoje apjuodinti didžiausias šio klubo žvaigždes.

Ispanijos radijas „CadenaSER“ neseniai paviešino informaciją, kad „Barcelona“ pasamdė kompaniją, kuri turėjo šmeižti esamas ir buvusias „Barcelona“ žvaigždes. Į šį sąrašą esą pateko tokie futbolininkai, kaip Xavi, Lionelis Messi, Gerrardas Pique, taip pat buvęs treneris Pepas Guardiola.

„Barcelona“ prezidentas neneigė, kad klubas pasamdė minėtą įmonę – „I3 Ventures“, bet pabrėžė, kad jai suformuota užduotis nė iš tolo neprilygo mestiems kaltinimams.

„Noriu, kad visiems viskas būtų aišku, nes girdėjau įvairiausių šios istorijos versijų. Pirmiausia noriu pasakyti, kad klubas nesamdė jokios įmonės, kuri turėtų juodinti ką nors. Nei žaidėjus, nei vadovus, nei buvusius prezidentus. Tai yra visiškas melas.

Tad mes ketiname ginti save dėl visko, kas susiję su šia tema. Tai darysime visais būdais. Dar kartą noriu pakartoti, kad tai, jog „Barcelona“ esą nusamdė kažką, kas turėjo šmeižti kitus, yra visiškas melas“, – tvirtina J.M.Bartomeu.

Tačiau J.M.Bartomeu kartu atskleidė ir tai, kad klubas pasamdė bendrovę „I3 Ventures“ 2017 metais, kad ši stebėtų klubą socialiniuose tinkluose. Pasak jo, tai yra įprasta praktika daugelyje klubų. 

Katalonų prezidentas taip pat pasakė, kad sužinojęs, jog vienoje su minėta įmone susijusioje anketoje buvo paviešinti nederami komentarai, su „I3 Ventures“ buvo nutrauktas kontraktas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton