Ole Gunnaras Solskajeras | Scanpix nuotr.

Ole Gunnaras Solskajeras | Scanpix nuotr.

„Manchester United“ treneris Ole Gunnaras Solskjaeras užsipuolė Anglijos „Premier“ lygos rungtynių tvarkaraščio sudarytojus, kurie esą jo komandai neleidžia pailsėti prieš kovas europiniuose turnyruose.

Norvego vadovaujama komanda pirmadienį sužaidė atkaklias rungtynes su Londono „Chelsea“, kuriuos nugalėjo rezultatu 2 – 0. O jau ketvirtadienį jie UEFA Europos lygoje susikaus su „Brugge“ ekipa. Dėl šių rungtynių jiems teks keliauti į Belgiją.

O.G.Solskjaeras po šių rungtynių užsipuolė „Premier“ lygos tvarkaraščio sudarytojus, teigdamas, kad trijų dienų atsistatyti ir pasiruošti išvykos rungtynėms Europos lygoje yra per mažai.

„Turėsime rungtynes jau ketvirtadienį, tad ačiū, kad suteikiate poilsio prieš Europos lygą. Girdėjau, kad ir Jose Mourinho yra sakęs kažką panašaus. Negauname daug pagalbos pasiruošti rungtynėms europiniuose turnyruose“, – širdį išliejo norvegas.

Tuo tarpu būsime „Manchester United“ varžovai – „Brugge“ – lygos rungtynes Belgijoje žaidė šeštadienį, tad turi dviem dienomis daugiau pasirengti susitikimui su „raudonaisiais velniais“.

„Keliu klausimą, kodėl negalėjome žaisti prieš „Chelsea“ penktadienį, šeštadienį ar bent sekmadienį. Nemėgstu skųstis, patys tai žinote, todėl turime tiesiog su tuo susitaikyti ir kaip įmanoma geriau pasirengti“, – teigia O.G.Solskjaeras.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Česlovas
2020-02-19 11:27:07
O ką Liverpuliui buvo daugiau laiko? 3 dienos ir čempionų lyga!
Atsakyti
Sales
2020-02-19 09:56:41
Aria vyrai kasyklose uz 600e, o sitie grybai nepalaksto uz lema. Nu achujiel, futbolas vyru sportas o ne myzniu.
Atsakyti
Neck
2020-02-19 05:57:13
Baig verkti kvaily..
Atsakyti

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton