Mantas Kalnietis | Juliaus Kalinsko / BNS foto nuotr.

Mantas Kalnietis | Juliaus Kalinsko / BNS foto nuotr.

Lietuvos rinktinės veteranas Mantas Kalnietis pasakojo savo įspūdžius po pirmosios treniruotės kartu su komanda ir naujuoju treneriu Dariu Maskoliūnu.

„Treneris ir naujas, ir senas. Nieko naujo nepasakysiu, tikrai dar labai mažai laiko ir ta treniruotė tokia buvo tam, kad susipažinti, ką bandysime žaisti, ką daryti. Viską reikia greičiau susidėti į galvas“, – kalbėjo M.Kalnietis.

Jis įvertino klubinį sezoną.

„Pirma sezono dalis buvo tikrai prasta ir tik įvykus permainoms bei prisijungus Mindaugui Kuzminskui pradėjome kilti į viršų. Dabar nuotaikos tikrai geros, tik tiek, kad žaidžiame mažai rungtynių, bet dabar žaidimas mus tenkina ir rezultatai tikrai geri“, - sakė gynėjas.

M.Kalnietis sakė, kad FIBA langai turi ir pliusų: „Labai smagu viduryje sezono grįžti namo. Pamatyti žmones, kurių negali matyti visus metus“.

Ar jis negalvojo apie karjeros pabaigą po Pasaulio taurės?

„Buvo nusivylimo po čempionato, bet praėjo kažkiek laiko, nusiraminome ir einam toliau“, - sakė gynėjas.

Jis taip pat galvoja ir apie olimpiadą.

„Gausime kažkokią informaciją ir tie, kurie bus ir vasarą, jau bus susidėję mintyse, ką žaisime. Aišku, prisijungs žmonės iš NBA, kažkas keisis, bet pati mintis bus panaši ir tą informaciją gausime dabar bei viskas bus aiškiau“, - sakė atletas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton