Donatas Motiejūnas | Juliaus Kalinsko / BNS foto nuotr.

Donatas Motiejūnas | Juliaus Kalinsko / BNS foto nuotr.

Lietuvos rinktinėje po trijų metų pertraukos plušantis Donatas Motiejūnas šiuo metu yra neįprastoje situacijoje.

Krepšininkas dėl viruso paliko Kiniją ir atskleidė, kad dabar turi dėmesio iš Eurolygos bei NBA komandų.

„Su agentu kalbėjome, kad yra Eurolygos bei ne vienas NBA klubas, kuris užklausė su tikslu mane prisivilioti. Agentas pavadinimų nevardijo ir nekvaršino galvos, kadangi aš turiu sutartį su „Sharks“. Jeigu nutrauksiu, gali prasidėti bylinėjimaisi, paleidimo raštų neatidavimas ir tai man išeitų ne į naudą, kadangi viskas užsitęstų“, - sakė D.Motiejūnas.

Gali būti, kad Kinijos lyga prasitęs balandžio mėnesį: „Paskelbta, kad balandžio 1 prasitęs čempionatas. 3 savaites iki tol kvies visus treniruotis, todėl reikėtų išvykti po pirmos kovo savaitės. Pagal situaciją matome, kad tai sunkiai įgyvendinama, kadangi liga nėra suvaldyta. Lauksime žinių – mano darbas yra būti pasiruošusiam“.

D.Motiejūnas džiaugiasi sugrįžęs į nacionalinę komandą.

„Mane priėmė kaip ir bet kurį kitą žaidėją. Džiugu čia būti, esu labai laimingas, kad esu čia. Džiugu matyti pažįstamų žaidėjų veidus. Kitiems atvykimas čia yra sudėtingesnis nei man, nes daug kas dar sekmadienį žaidė finalus. Aš juos visiškai suprantu, kad jie atėjo pavargę. Aš per pastarąjį mėnesį nieko be treniruočių daugiau neveikiau, todėl labai laukiu rungtynių.

Tikrai nesėdėjau ant sofos ir kiekvieną dieną dirbau po dvi treniruotes. Mikalauskas žino, kaip išlaikyti mano formą ir jo tokia, kokia ir turi būti“, - sakė aukštaūgis.

Jis sakė, kad jo treneris V.Mikalauskas bus kartu su rinktinė: „Taip, kadangi tai buvo suderinta su rinktine. Aš gražiai to paprašiau, nes mes dirbame kartu ilgą laiką ir jis pats pasiilgęs rinktinės krepšinio. Mačiau, kaip būnant čia švyti jo veidas“. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

quNNcy
2020-02-19 09:44:09
Byron - o kas ten zino kaip butu buve jei jis butu prisijunges anksciau,juk atvyko paciame gale,kiek jis ten suzaide 3 ar 4 rungtines,nemanau kad per toki trumpa laika gali isilieti normaliai i komanda,sistema,deriniai ir tt.. tikrai ne tas laiko tarpas per kuri gali ismokti
Atsakyti
Byron
2020-02-18 22:01:07
Jau visi prisimena kaip pernai Spurs domėjosi ;DDD Arba išvis į rungtynes neišleisdavo, arba pažaisdavo po kelias minutes gale rungtynių, kai buvo triuškinantis rezultatas. Bet net ir tada jo naudingumas būdavo minusinis. Abejoju ar jis šiuo metu gali būti konkurencingas NBA lygoje. O eurolygoje gali juom domėtis, bet siūlys kapeikas lyginant ką jis gauna pas kinus, dėl to abejoju norės žaisti europoje. Jis labiau norėtų už dodesnius pinigus nba pasėdėti ir PO rungtynes iš pačios pirmos eilės pažiūrėti :DDD
Atsakyti
S
2020-02-18 18:43:32
Ego didesnis uz ji pati... NBA juo ir tesidomi
Atsakyti

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton