Aurimas Raginis | E.Kniežausko nuotr.

Aurimas Raginis | E.Kniežausko nuotr.

 Pirmos lygos pirmenybėms besiruošianti Kauno FC „Hegelmann Litauen” oficialiai sukirto rankomis su 61 rungtynes Lietuvos čempionate sužaidusiu saugu iš Kauno – Aurimu Raginiu.

28-erių metų futbolininkas paskutinį sezoną praleido Norvegijoje ir atstovavo Bremnes IL klubą. Prieš išvykdamas svetur Aurimas du su puse sezono rungtyniavo „Kauno Žalgirio” gretose ir gynė jo garbę A lygoje.

Savo karjerą kairiakojis saugas pradėjo Kauno futbolo mokykloje ir rungtyniavo „Spyris” komandoje, vėliau pateko į FBK „Kaunas” gretas, o dar vėliau žaidė Kazlų Rūdos „Šilo” komandoje Pirmos lygos pirmenybėse.

A. Raginis mūsų šalies futbolo pasaulyje garsėja tolimais smūgiais bei tiksliais perdavimais iš aikštės krašto. Tikimės, jog jis šias savybes pilnai pademonstruos ir gindamas „Hegelmann Litauen” spalvas.

Saugas jau spėjo pasižymėti įvarčiu bei rezultatyviais perdavimais per lig šiol žaistas pasiruošimo sezonui rungtynes. Aurimas vilkės sau įprastu 9 numeriu pažymėtus marškinėlius.

Kitame kontroliniame išbandyme, kitą savaitę, „Hegelmann Litauen“ keliaus į Dzūkiją, kur susitiks su Alytaus DFK „Dainava“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton