„Lietkabelis“ FIBA Čempionų lygos aštuntfinalyje susitiks su „Casademont“ J.Mačiulis ir AEK susitiks su „Telekom Baskets“ (1)

2020.02.18 12:00
„Neptūno“ ir „Lietkabelio“ rungtynės | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

„Neptūno“ ir „Lietkabelio“ rungtynės | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Antradienį Šveicarijoje buvo ištraukti FIBA Čempionų lygos aštuntfinalio burtai, kurie 16 stipriausių komandų suskirstė į aštuonias poras. Bilietą į atkrintamąsias kovas iškovojęs Panevėžio „Lietkabelis“ šiame etape susitiks su Saragosos „Casademont“ krepšininkais.

„Casademont“ pateko į aštuntfinalį tapusi D grupės nugalėtoja. Ispanijos klubas varžėsi kartu su Klaipėdos „Neptūnu“, prieš kurį svečiuose patyrė nesėkmę 73:91, tačiau namuose atsirevanšavo rezultatu 86:70.

„Lietkabelio“ ir „Casademont“ poros nugalėtojas ketvirtfinalyje susitiks su Ostendės „Filou“ arba Tenerifės „Iberostar“ ekipa.

Tuo tarpu Jono Mačiulio atstovaujama Atėnų AEK komanda aštuntfinalyje susitiks su Bonos „Telekom Baskets“.

Visos aštuntfinalio poros:

„Hapoel“ – „Peristeri“

„Casademont“ – „Lietkabelis“

„Nymburk“ – „Bandirma“

„Turk Telekom“ – „Bešiktaš“

„Iberostart“ – „Filou“

„Dinamo“ – „Burgos“

JDA – „Nizhny Novgorod“

AEK – „Telekom Baskets“

Aštuntfinalio kovos startuos kovo 3-ąją dieną, komandos dėl bilieto į ketvirtfinalį kovos iki 3 pergalių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

01-20 „Lietkabelis“ 18:15 „Nevėžis-Optibet“
01-20 „Cbet“ 18:30 „Juventus“
01-20 „Rytas“ 19:00 „Neptūnas“
01-22 „Dzūkija“ 18:30 „Lietkabelis“

2020/21 m. Eurolyga

01-18 „Real“ 22:00 „Crvena Zvezda“
01-19 ASVEL 21:45 „Olympiacos“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 01-16 Wolverhampton … 14 : 30 West Bromwich …
Šeš 01-16 Leeds United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 01-16 West Ham United 17 : 00 Burnley
Šeš 01-16 Fulham 19 : 30 Chelsea
Šeš 01-16 Leicester City 22 : 00 Southampton
Sek 01-17 Aston Villa 02 : 00 Everton
Sek 01-17 Sheffield United 16 : 00 Tottenham Hotspur
Sek 01-17 Liverpool 18 : 30 Manchester United
Sek 01-17 Manchester City 21 : 15 Crystal Palace