Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

„Milan“ futbolininkai iškovojo minimalią pergalę Italijos „Serie A“ pirmenybėse, kur rezultatu 1 – 0 įveikė „Torino“ ir šoktelėjo dviem pozicijomis į viršų turnyro lentelėje.

Vienintelį ir pergalingą įvartį šiose rungtynėse pelnė Ante Rebičius, kuris 25-ą minutę pasinaudojo komandos draugo perdavimu ir savo smūgiu nepaliko varžovų vartininkui jokių vilčių.

Tai buvo pirmoji „Milan“ pergalė po dviejų iš eilės nelaimėtų susitikimų. Jie šoktelėjo iš dešimtos į aštuntą poziciją.

„Torino“ ekipai tai buvo eilinis pralaimėjimas šiame sezone, jie šiuo metu rikiuojasi keturiolikti.

Tvarkaraštis

Pir 09-21 Milan 21 : 45 Bologna
Šeš 09-26 Torino 16 : 00 Atalanta
Šeš 09-26 Cagliari 19 : 00 Lazio
Šeš 09-26 Sampdoria 19 : 00 Benevento
Šeš 09-26 Internazionale 21 : 45 Fiorentina

Turnyrinė lentelė

#

65_ Komanda ŽR L LG P ĮĮ S T
1 Genoa 1 1 0 0 4 1 +3 3
2 Juventus 1 1 0 0 3 0 +3 3
3 Napoli 1 1 0 0 2 0 +2 3
4 Fiorentina 1 1 0 0 1 0 +1 3
5 Cagliari 1 0 1 0 1 1 +0 1
6 Sassuolo 1 0 1 0 1 1 +0 1
7 Hellas Verona 1 0 1 0 0 0 +0 1
8 Roma 1 0 1 0 0 0 +0 1
9 Atalanta 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Benevento 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Bologna 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Internazionale 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Lazio 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Milan 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Spezia 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Udinese 0 0 0 0 0 0 +0 0
17 Torino 1 0 0 1 0 1 -1 0
18 Parma 1 0 0 1 0 2 -2 0
19 Crotone 1 0 0 1 1 4 -3 0
20 Sampdoria 1 0 0 1 0 3 -3 0

 

 

 

 

 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

vidma60
2020-03-09 07:50:22
Tai, kad vakar Milan namuose pralošė Genoa 1 - 2.
Atsakyti

Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

09-22 „Heat“ 04:00 „Celtics“
09-23 „Nuggets“ 04:00 „Lakers“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 09-27 Banga 15 : 00 Kauno Žalgiris
Sek 09-27 Žalgiris 17 : 00 Panevėžys
Sek 09-27 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga