Guti | Scanpix nuotr.

Guti | Scanpix nuotr.

Buvęs Madrido „Real“ futbolininkas Guti šiuo metu treniruoja antroje Ispanijos lygoje rungtyniaujančius „Almeria“ futbolininkus, tačiau sulaukė kaltinimų, kad juos ne tik treniruoja, o ir kartu linksminasi vakarėliuose.

Ispanijos žiniasklaidoje pasklido gandai, esą strategas praėjusią savaitę kartu su keliais savo komandos futbolininkais šėlo naktiniame klube bei skanavo alkoholinius gėrimus.

Visgi pats Guti tokių jam mestų kaltinimų nepripažįsta ir teigia, kad jeigu bus nors vienas tokio įvykio įrodymas, jis ne tik pasitrauks iš trenerio pareigų, bet ir atiduos visus klube uždirbtus pinigus.

„Jeigu kas nors atras bent vieną nuotrauką, kur aš kartu su žaidėjais ar vienas esu naktiniame klube, ne tik pasiūlysiu savo atsistatydinimą, bet ir grąžinsiu visus pinigus, kuriuos man šis klubas sumokėjo. Mano sąžinė yra švari.

Ta etiketė, kurią anksčiau turėjau, yra praeityje, tad esu labai dėl to ramus. Kiekvieną rytą atsibundu su sūnumi, einu į darbą, grįžęs būnu su šeima ir neturiu daugiau laiko niekam kitam“, – tvirtina Guti.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton