Stevenas Gerrardas | Scanpix nuotr.

Stevenas Gerrardas | Scanpix nuotr.

„Liverpool“ legendas Stevenas Gerrardas, kuris šiuo metu treniruoja Glazgo „Rangers“, sako akylai stebintis „Manchester City“ situaciją, kadangi nekantrauja sužinoti jų istorijos pabaigą.

„Manchester City“ neseniai išgirdo griežtą verdiktą: už finansinio sąžiningumo taisyklių pažeidimus UEFA šį klubą dviem metams pašalino iš visų organizuojamų europinių turnyrų bei skyrė milžinišką 30 mln. eurų baudą.

Lyg to būtų maža, „Manchester City“ kyla kita grėsmė – klubas dėl tokių pačių kaltinimų gali būti pašalintas ir iš Anglijos „Premier“ lygos.

Kol „miestiečiai“ žada teikti apeliaciją, S.Gerrardas sako nekantraujantis sužinoti, ar paskirta bausmė liks galioti.

„Palaukime ir pamatysime, kaip viskas bus. Žvelgiant iš UEFA perspektyvos, tai yra labai stiprus pareiškimas. Esu įsitikinęs, kad klubas teiks apeliaciją, tad dar reikia palaukti, kaip viskas baigsis.

Tada girdėjome, kad bausmę gali skirti ir „Premier“ lyga. Bet jeigu pažvelgsime į UEFA skirtos bausmės rimtumą, kažkas tikrai yra blogai.

Tad man labai įdomus, kaip baigsis ši istorija. Kol nebus paskelbtas galutinis sprendimas, nenoriu daugiau komentuoti šios situacijos, bet dėl akivaizdžių priežasčių man labai įdomu, kaip viskas pasibaigs“, – teigia S.Gerrardas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga