Donatas Motiejūnas | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Donatas Motiejūnas | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Kauno „Žalgirio“ tinklalaidėje #ŽalgirisOnAir jos vedėjai Kipras Serpauskas ir Lukas Gintautas vienuoliktajame epizode kalbino iš Kinijos į Lietuvą priverstinai sugrįžusį Donatą Motiejūną.

29-erių metų kaunietis „Žalgirio“ garbę gynė 2007–2008 metais, o dar prieš tai rungtyniavo komandos dublerių gretose.

Sužaidęs puikų sezoną Kauno „Aiščių“ komandoje po vienerių metų pertraukos D.Motiejūnas turėjo galimybę sugrįžti į Kauno „Žalgirio“ komandą, tačiau tam kelią užkirto absurdiškas tuo metu komandą valdžiusio Vladimiro Romanovo pasiūlymas.

„Tai buvo labai realu. Turėjau du pasiūlymus – „Žalgiris“ arba Trevizo „Benetton“. Bet nepamirškime, kad „Žalgirį“ tada valdė žymusis V.Romanovas. Galvojome gal dar metus pasilikti LKL, bet „Benetton“ tuo metu garsėjo kaip jaunimą ugdanti komanda, todėl mane labai sužavėjo. V.Romanovas pasakė, kad rašomės penkerių metų sutartį, bet trejus metus sėdėsiu ant suolo. Gerbiu jį, kad jis tiesiai šviesiai pasakė, ko iš manęs tikisi, bet tada supratau, kad mums ne pakeliui“, – istoriją prieš pradedant legionieriaus karjerą prisiminė aukštaūgis.

Dar vilkėdamas žaliai baltus marškinėlius Lietuvos rinktinės krepšininkas treniruotėse stumdėsi su Eurelijumi Žukausku. Pasak krepšininko, po tuo metu komandą treniravusio Rimanto Grigo iššūkio, E.Žukauskas jam yra skolingas pinigų.

„Nepasakysiu kiek litų, bet Eurelijus man yra skolingas iki šiol. Vienoje iš treniruočių Rimantas Grigas pastatė mane gynyboje ir pasakė, kad jei uždėsiu E.Žukauskui bloką, gausiu penkis litus. Tai dabar nepamenu, ar penkis ar dešimt litų jis man skolingas“, – su šypsena dar vieną istoriją prisiminė iš E.Žukausko daug ko išmokęs D.Motiejūnas.

Apie visą D.Motiejūno krepšininko karjerą, įdomiausias istorijas ir atsakymus į klausytojų klausimus išgirsite naujausioje #ŽalgirisOnAir tinklalaidėje, kurią galima rasti „Žalgirio“ „YouTube“ kanale, o audio įrašus „Podbean“, „Spotify“, „Iphone podcasts“, „Google podcasts“ ir „Mixcloud“ platformose. 

quNNcy
2020-02-18 09:33:18
Fpiz - kaip parode ateitis geriausiais sprendimas,benetuone padare suoli ir viskas ejosi kaip is pypkes iki tos "traumos" su nugara
O kad romka pridurkas krepsini tai faktas,idomu ar daug is cia esanciu pamena kai romanovas su savo spurgalke lakstydavo kurioje surasyta kas ir kiek laiko turi zaisti... vargas treneriam su juo buvo
Atsakyti
Jd
2020-02-17 22:39:30
Tas lopeta jau aiskiai doze soves
Atsakyti
egis
2020-02-17 13:31:00
Labai teisingai Donatas pasielgė atmetęs tą V.Romanovo pasiūlymą", nes jaunam, perspektyviam žaidėjui siūlyt sudaryt 5 metų kontraktą, t.y parodant, kad jį vertini ir daug iš jo tikiesi, kad sustiprins tavo klubą, o tuo pačiu drėbt, kad tris metus bus tik atsarginiu žaidėju, taip gali "išmąstyt" tik "didysis" visų sričių "talentas".
Atsakyti
Fpiz-2
2020-02-17 21:41:37
Pamenu dar biški prieš pasirašymą su Benneton vieną Donato interviu, kai bičas tiesiog nepasirodė pernelyg sujaudintas galimybe lošt Žalgiryje (greičiausiai po pokalbio su V.R), tai Ž fanų akyse Donatas automatiškai tapo tokiu, taip sakant "kaip Pačėsas pasakytų"...

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton