„Žalgirio“ triumfas | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

„Žalgirio“ triumfas | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

  Sekmadienį Kauno „Žalgiris“ Citadelės Karaliaus Mindaugo taurės turnyro finale 80:60 sutriuškino Vilniaus „Rytą“ ir susigrąžino praėjusiais metais prarastą titulą. Tai yra pirmasis šio sezono trofėjus.

Po rungtynių „Žalgirio“ veteranas Artūras Milaknis kaip visada spindėjo gera nuotaika ir pažymėjo, kad šį titulą reikia skambiai atšvęsti, nes niekada negali žinoti – galbūt tai paskutinis karjeros titulas.

„Koks tu įkyrus, siaubas, negaliu..“, – apie rungtynes kalbėti pradėjo A.Milaknis. „Geros rungtynės, kaip kitaip.. Laimėjome taurę, finalo ketvertą – smagu“.

– Kelintas jūsų tinklelis?

– Standartinis klausimas. Neskaičiuoju, daug turiu, į stalčių metu. Kažkada pasisiųsiu kokį tinklą senatvėje, galėsiu žvejoti.

– Kiek svarbus titulas, kad pernai netekote titulo?

– Kiekvienas trofėjus yra saldus. Galiu kartotis ne kartą, bet yra jaunimas, yra legionieriai, kurie pirmą kartą žaidė tokiame turnyre ir džiugu, kad ją laimėjome. Gali pasitaikyti karjeroje daugiau ir nesužaisti finale ar laimėti trofėjaus. Kiekvienu trofėjumi reikia džiaugtis ir nesvarbu, kokio amžiaus esi. Kažkada vis tiek tu pabaigsi karjerą, atsisėsi, atsidarysi stalčių ar pažvelgsi į lentyną ir prisiminsi, galėsi parodyti vaikams ir prisiminti. Visada yra malonu laimėti.

– Kiek įspūdinga buvo matyti Z.LeDay dėjimą ir T.Walkupo reakciją?

– Vienas įspūdingesnių dėjimų. Jis pasižymi tokiais. Kaune kažką panašaus buvo iškrėtęs, bet tikrai buvo įspūdinga – iš šono turėjau labai gerą vaizdą ir ir juo gerėjausi bei džiaugiausi už jį.

– Du tritaškiai P.Jankūno sąskaitoje pirmame kėlinyje. Kiek įspūdingai atrodė Pauliaus pasirodymas?

– Paulius yra veteranas ir vilkas, jis tokiuose finaluose mėgaujasi ir ant jo gali statyti viską ir jis tikrai atžais tą, ką jis gali bei nenuvils. Ypatingai su „Rytu“ ir ypatingai finale.

– Dabar laikas švęsti?

– Reikia.. Kaip ir kiekvieną titulą, nes galbūt tai tavo karjeroje arba gyvenime yra paskutinis titulas, todėl turi švęsti kiekvieną tokį laimėjimą lyg jis būtų paskutinis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Jd
2020-02-17 10:22:42
Gauja lavonu kuriuos po rungtynių nuolat dubasina chronius treneris.
Atsakyti

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton