Arnas Butkevičius | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Arnas Butkevičius | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Vilniaus „Ryto“ krepšininkas Arnas Butkevičius po pralaimėto Karaliaus Mindaugo taurės finalo prieš Kauno „Žalgirį“ kalbėjo, kad antra vieta jiems yra gera pozicija.

„Aš manau, kad geras. Norėjosi didesnės kovos gale, intrigos. Aišku, kai taip pralaimi negali sakyti, bet norėtųsi lygesnės kovos ir geriau atrodyti finale. Laimėjo stipresnė komanda ir mes liekame antri“, - sakė krepšininkas.

Jis teigė, kad tokiam pasirodymui įtakos turėjo „Rytą“ puolusios sveikatos problemos.

„Visą savaitę mus persekioja sveikatos problemos. Buvo kažkoks virusas įsimetęs į komandą, tam tikri žaidėjai buvo iškritę, prisiėmėme jaunimo į komandą, kas neleido pilnu pajėgumu sportuoti. Savaitė buvo įtempta ir reikėjo kiekvieno žaidėjo. Prarastos energijos pritrūko“, - sakė krepšininkas.

Ką jis mano apie rungtynių detales, kurios baigės rezultatu 60:80?

„Sunku kažką pasakyti. Pirmoje pusėje dar laikėmės, kol pataikėme savo metimus, gynyboje buvo tų klaidų, bet ne tokių kritinių. Antroje pusėje „Žalgirio“ agresyvumas išaugo, o mes tinkamai neatsakėme ir priėmėme blogų sprendimų. Tai neleido tinkamai išmesti kamuolio, o net ir susikūrę progas nepataikydavome“, - sakė A.Butkevičius. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton