Jurgenas Kloppas | Scanpix nuotr.

Jurgenas Kloppas | Scanpix nuotr.

„Liverpool“ vyriausiasis treneris Jurgenas Kloppas pripažino, jog jį šokiravo žinia, kad dėl „rimtų“ UEFA finansinio sąžiningumo taisyklių ir klubų licencijavimo pažeidimų „Manchester City“ buvo pašalintas iš Čempionų lygos ir kitų organizuojamų klubinių čempionatų artimiausiems dviem sezonams.

„Mane tai visiškai šokiravo. Vienintelis dalykas apie kurį galiu kalbėti, tai yra futbolas. Tai, ką jie padarė būdami aikštėje yra ypatinga. Dėl visų kitų dalykų nežinau. Tiki tais žmonėmis, su kuriais kartu dirbi.

Užjaučiu Pepą Guardiolą ir žaidėjus, tačiau yra kaip yra. Jie galės pateikti apeliaciją, pamatysime, kas nutiks tada. Žinoma, ši situacija yra rimta. Visgi jų demonstruojamas futbolas buvo išskirtinis ir visada toks liks“,- kalbėjo strategas.

„Man City“ ne tik nebus leista varžytis UEFA klubiniuose čempionatuose, tačiau jie taip pat turės sumokėti 30 mln. eurų baudą. Sprendimas gali būti skundžiamas Sporto arbitražo teismui.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton