Šarūnas Jasikevičius | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Šarūnas Jasikevičius | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

 Šeštadienį Klaipėdoje prasidėjusiame Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro pusfinalyje Kauno „Žalgiris“ po gana atkaklios kovos 82:72 palaužė Panevėžio „Lietkabelį“ ir pirmasis iškopė į finalą, kuriame susikaus su Klaipėdos „Neptūno“ ir Vilniaus „Ryto“ poros nugalėtoju.

Po rungtynių „Žalgirio“ strategas Šarūnas Jasikevičius teigė, kad rungtynės buvo banguotos, o „Lietkabeliui“ pavyko persvarą įgauti tada, kai „Žalgiris“ išleido atsarginius žaidėjus, blogai įsiliejusius į žaidimą. Strategas taip pat pabrėžė, kad taurės rungtynės visada yra specifinės

„Rungtynės buvo daugiau mažiau specifinės taurės rungtynės, kuriose daug į viršų ir į apačią bei daug keistų sprendimų. Kažkuriuo momentu atrodė, kad perlaužėme rungtynes trečiame kėlinyje, tačiau per anksti patikėjome pergale ir Panevėžys sugrįžo. Visos keturios komandos, kurios čia yra, aukšto lygio, plius prisideda taurės specifika ir tai egzistuoja visoje Europoje“, – sakė Š.Jasikevičius.

– Rungtynes pradėjote gera, bet tada „Lietkabelis“ atrodė, kad perlaužė rungtynes ir turėjo 9 taškų pranašumą. Kas pasikeitė jūsų ir varžovų žaidime?

– „Lietkabelis“ žaidė su tais pačiais žaidėjais, o mes pradėjome rotuoti, o mūsų atsarginiai įsiliejo prastai. Galvojant apie 40 minučių, ta rotacija mums kažkiek padėjo, nes „lietkabelis“ atrodė, kad rungtynių pabaigoje žaidė silpniau. Mūsų suoliukas tada neįnešė energijos, o „Lietkabelio“ pagrindiniai žaidėjai buvo įsižaidę ir pridarė daug problemų.

– E.Ulanovas ne tik sužaidė rezultatyvias rungtynes, bet ir buvo labai emocingas.

– Jis vienas iš tų, kuris supranta taurės situacijas. Jis pradėjo žaisti labai solidžiai. Esame komanda, kuri rotuoja 10-11 žaidėjų, norėjosi žaisti su visais, bet grįžtant prie E.Ulanovo – jis vienas komandos lyderių.

– J.Landale‘as antrojo kėlinio viduryje buvo pasodintas ant suolo ir grįžo tik ketvirtojo kėlinio viduryje, bet ir tada žaidė tik pusantros minutės. Kas tai lėmė?

– Tai lėmė, kad čia yra taurė, o ne tarpklasinės. Mums nereikia leisti visiems vaikams pasižaisti, kad ir kaip norėtųsi.

– Rungtynėse buvo P.Jankūno blokas, kurį suolelis pasitiko labai emocingai. Kiek jus stebina, kad tą bloką atliko P.Jankūnas?

– Jeigu žiūrint iš fizinės pusės – apie Paulių stebina viskas. Taurė yra 40 minučių sprintas. Yra vienos rungtynės, aibė šou, todėl tas mūsų išėjimas nenustebino, kaip ir nenustebino „Lietkabelio“ sugrįžimas. Tokiuose turnyruose dažnai nukrypsta dėmesys, bet mums svarbiausia yra krepšinis.

– Netrūko didesnio triukšmo pusfinalio rungtynėse?

– Mano komandoje už triukšmą aš esu atsakingas, todėl netrūko.

– Praėjusiais metais pralaimėjote taurę. Ar šiais metais jaučiasi didesnis susikaupimas?

– Nežinau. Mūsų komandoje yra daug jaunų žaidėjų, kurie norėtųsi, kad tą taurę pasiimtų. Kažkokių kitų dalykų nejaučiu, nes taurė yra dar vienos rungtynės, kurios yra įbruktos į „Žalgirio“ kalendorių. Jeigu bet koks žaidėjas nejaučia, kad gali rytoj paimti titulą, tai jam reikia baigti užsiimti šia profesija.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

taigi
2020-02-15 18:57:13
bloką matėm, bet rungtynių protokole jo nėra...
Atsakyti
Jd
2020-02-15 18:53:27
Pasiziurekit i nuotrauka virsuje. Stai kaip atrodo visiškai degradaves alchasas. Jau snukis tai reto slykstumo
Atsakyti
Staska
2020-02-15 22:57:31
Reto slykstumo esi tik tu , padek ta alaus bonke, biski pajudek pasauli pamatyk alchashe