Olimpiniai čempionai | Scanpix nuotr.

Olimpiniai čempionai | Scanpix nuotr.

 Tarptautinė biatlono sąjunga (IBU) pranešė, kad dėl dopingo vartojimo pagavo dar vieną Rusijos žvaigždę – 34-erių metų Jevgenijų Ustiugovą. Pranešama, kad turėtų būti anuliuoti ruso rezultatai nuo 2013 m. rugpjūčio iki 2014 m. sezono pabaigos. Per šį laikotarpį rusas su komandos draugais laimėjo auksą Sočio olimpiados estafetėje.

J.Ustiugovas dar gali teikti apeliaciją ir kreiptis į sporto arbitražo teismą. Jei jis to nepadarys per 3 savaites, tuomet medalis iš jo bus atimtas.

Jei rusai praras auksą, čempionų titulą atiteks Vokietijos rinktinei. Į antrą vietą tada pakils austrai, o į trečią – norvegai.

J.Ustiugovo skandalas turėtų pakeisti ir Sočio olimpiados medalių įskaitos viršūnę. Šiuo metu rusai ir norvegai turi po 11 aukso medalių, bet rusai laimėjo daugiau sidabro apdovanojimų, todėl užima pirmą vietą. Visgi, iš rusų atėmus auksą už estafetę, į pirmą vietą pakiltų norvegai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton