Jaunasis Erlingas Brautas Haalandas ir toliau daro tai, ką moka puikiai – muša įvarčius. Dar vienas jo taiklus šūvis Vokietijos „Bundesligoje“ leido Dortmundo „Borussia“ nugalėti Frankfurto „Eintracht“ rezultatu 4 – 0.

„Borussia“ futbolininkai dar pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį, kai 33-ią minutę komandos draugo perdavimu pasinaudojęs Lukašas Piščekas nukreipė kamuolį į vartus.

Antrajame kėlinyje Lucieno Favre auklėtiniai žaidė dar labiau užtikrintai. 49-ą minutę kmauolį į vartus pasiuntė Jadonas Sancho, vos po kelių akimirkų eiliniu įvarčiu pasižymėjo E.B.Haalandas.

Pergalę galiausiai įtvirtino Raphaelis Guerreiro, po kurio smūgio rezultatas tapo nebepavejamas – 4 – 0.

Sek 02-16 Köln 16 : 30 Bayern Munich
Sek 02-16 Mainz 05 19 : 00 Schalke 04
Pen 02-21 Bayern Munich 21 : 30 Paderborn