Adas Juškevičius | Organizatorių nuotr.

Adas Juškevičius | Organizatorių nuotr.

 Kazio Maksvyčio vadovaujama ir dar dviejų lietuvių atstovaujama Permės „Parma“ (7/11) ekipa Vieningoje lygoje paskutinėmis rungtynių sekundėmis patyrė skaudų pralaimėjimą. „Parma“ namuose 82:84 (20:21, 23:21, 20:23, 19:19) nusileido Eurolygoje rungtyniaujančiai Sankt Peterburgo „Zenit“ (8/10) ekipai.

Paskutinę sekundę pergalę „Zenit“ ekipai dvitaškiu iš po krepšio išplėšė Willas Thomasas.

Šiame susitikime neseniai iš vyriausiojo trenerio posto atleistą Joaną Plazą „Zenit“ gretose pakeitė jo asistentas Sergejus Vozniukas.

Adas Juškevičius per 27 minutes pelnė 14 taškų (3/4 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo, išprovokavo 4 pražangas, 2 kartus pažeidė taisykles ir surinko 12 naudingumo balų.

Eigirdas Žukauskas per 30 minučių pridėjo 6 taškus (3/6 dvit., 0/2 trit., 0/1 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, išprovokavo pražangą, 3 kartus prasižengė ir surinko 4 naudingumo balus.

„Parma“ komandoje rezultatyviausiai žaidė 16 taškų pelnęs Maksimas Grigorjevas, o „Zenit“ komandoje 15 taškų įmetė Austinas Hollinsas, 14 pridėjo Dmitrijus Chvostovas, o 12 – W.Thomasas.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Adai,
2020-02-15 08:54:25
Grįžk į rinktinę.
Atsakyti
Bono
2020-02-15 07:55:06
Aha, tipo Pasvalio ir Prienų supersalės tipo geresnės už šitą? Čia matosi ir kubas yra, ir žiūrovų bent koks 5k telpa.
Atsakyti
Adas
2020-02-15 04:52:46
Kokioj cia palepej zaidzia?!Pas mus norint zaist LKL reik vos ne super sales su N reikalavimu,o cia VTB darzinej vyksta
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“
10-31 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Rytas“
10-31 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Cbet“

2020/21 m. Eurolyga

10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 18 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 17 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai