Vilniaus Lietuvos ryto sirgaliai | Fotodiena nuotr.

Vilniaus Lietuvos ryto sirgaliai | Fotodiena nuotr.

 Ištikimiausi Vilniaus „Ryto“ sirgaliai „B Tribūna“ šiame sezone jau ne kartą boikotavo svarbiausias Lietuvos krepšinio dvikovas tarp jų mylimo klubo bei Kauno „Žalgirio“ bei žada tai tęsti ir toliau.

Šį savaitgalį Klaipėdoje vykstančiame Citadele Karaliaus Mindaugo Taurės turnyre „Rytas“ pusfinalyje susikaus su Klaipėdos „Neptūnu“ ir tose rungtynėse tikrai sulauks „B Tribūnos“ palaikymo. Visgi jeigu sekmadienį „Rytas“ susitiks su „Žalgiriu“ finale ar kovoje dėl trečiosios vietos – galima suprasti, kad „B Tribūnos“ tose rungtynėse nebus.

„B Tribūna“ dar vakar palaikė ir „Ryto“ jaunimo Vilniaus „Perlo“ komandą Kaune, kuri NKL lygos rungtynėse be savo lyderių Ąžuolo Tubelio ir Augusto Marčiulionio susitiko su „Žalgirio“ dubleriais ir pralaimėjo jiems rezultatu 72:88.

Penktadienį „B Tribūna“ pasidalino įspūdžiais iš šios išvykos, prakalbo apie besitęsiantį LKL organizuojamų „Ryto“ ir „Žalgirio“ dvikovų boikotą bei pažadėjo, kad per kovo 21-ą dieną Vilniuje vyksiančias „Ryto“ ir „Žalgirio“ jaunimo komandų rungtynes pademonstruos įspūdingą reginį.

Visas „B Tribūnos“ įrašas socialiniame tinkle „facebook“ (2020-02-14 17:59 val.):

B Tribūna vis dar boikotuoja LKL‘o rengiamas rungtynes su Kauno „Žalgiriu“ dėl dviejų pagrindinių priežasčių:

Nelogiškų baudų ir persekiojimų dėl necenzūrinių skanduočių (nes šmeižtas, metami kaltinimai dėl korupcijos ar perkamų teisėjų iš Utenos „Juventus“ direktoriaus lygai daro mažesnę žalą nei skanduotė su žodžiu šūdas ar kur*a).

Tinkamų sąlygų aktyviems fanams užtikrinimo tiek Kauno „Žalgirio“, tiek Siemens arenose. Dėl to turėtų būti suinteresuoti abu klubai.

Dėl to NKL‘o kovos tarp vilniečių ir kauniečių mums įgauna dar didesnę prasmę. Negalėjome jaunimo palaikyti savaitgalį vykusiame Eurolygos atrankiniame turnyre, todėl nusprendėme apsilankyti Kaune šiose rungtynėse. Nors ir anksčiau duodavome jaunimui dopingo Vilniuje, bet tai tapo mūsų pirmąja išvyka Nacionalinėje Krepšinio Lygoje.

Likus valandai iki rungtynių pasiekiame pasakiško grožio Kauno rajoną, kuriame įsikūrusi Kaustos salė. Apie pusvalanduką pažindinamės su rajono gatvėmis ir kiemais, jie pakankamai tuštoki... Šiek tiek sušalę nusprendžiame, jog jau metas judėti į areną. Atėję į tuščią treniruočių salę keliaujame link įprasto Kauno Žalgirio fanų grupės Green White Boys sektoriaus. Ten įsikuriame ir užtraukiame kelis gabalus, į aikštę žengę Ryto jaunuoliai spinduliuoja džiaugsmu ir jų šypsenos rodo, kad mūsų apsilankymo jie nesitikėjo. Žinojome, kad jiems bus labai sunku, vis tik Ąžuolas su Augustu iškeliavo į JAV, o Andreas yra patyręs traumą. Progų pasireikšti gavo kiti, į aikštę grįžo pasiilgtas Tubutis. Rungtynės prasideda ir arenoje skamba tik Rytą bei Vilnių šlovinančios dainos.

Antro kėlinio pradžioje kitame balkono gale pradeda šmėžuoti veidai. Taip, mokykloje pasibaigus klasės valandėlei, pasirodo kažkokia sirgalių grupė! Kadangi jie neturi jokios vėliavos, tai sunku suprasti, kokie tai gerbėjai, bet akivaizdu, jog jie palaiko Žalgirį, todėl galime juos pavadinti Žalgirio fanais. Kartu su jais į areną atkeliauja FARŲ filmavimo grupė. Vakarėlis kaista.

Apsikeičiame maloniais pasveikinimais, varžovų gretose negalime nepastebėti vyruko, kuris vilki Ryto spalvų džemperį, bet kartu su kolegomis cypauja apie tai, kokios tos spalvos baisios. Aikštėje mūsiškiai atiduoda visas jėgas, matome tai jų veiksmuose ir galime didžiuotis jų kova. Patirtas pralaimėjimas negali mūsų nei nutildyti, nei nuliūdinti – šitas reikalas yra ne apie tai. Padėkojame vyrukams, jie - mums, ir pažadame, kad šį sezoną dar susitiksime.

Dar vienas derbis laukia kovo 21 dieną, Vilniuje. Ir jis bus įspūdingiausias. Ruoškitės.

B Tribūna vis dar boikotuoja LKL‘o rengiamas rungtynes su Kauno „Žalgiriu“ dėl dviejų pagrindinių priežasčių: 1....

Posted by B Tribūna on Friday, February 14, 2020

Dar vakar „Žalgirio“ sirgalių grupė „Green White Boys“ savo „facebooko“ paskyroje taip pat pasidalino įspūdžiais iš vykusių „Žalgirio“ ir „Ryto“ jaunimo komandų susitikimo.

„Green White Boys“ įrašas socialiniame tinkle „facebook“ (2020-02-13 22:07 val.):

„Jaunieji žalgiriečiai sumindo atvykėlius iš Vilniaus! Tokios kovos, atsidavimo, kritimo dėl kiekvieno kamuolio visada tikimės iš žaliai baltų jaunuolių. Ir jei kartais kažkas nepasiseka - mums svarbiausia ne pergalės, o atsidavimas gražiausioms spalvoms.

Derbio dvasia ir tvyrojusi neapykanta aikštėje puikiai užvedė jaunuolius. Emocijos, pyktis akyse ir pergalės troškimas. Ypatingai džiugu, kad žalgiriečiai supranta tokia dvikovų reikšmę ir tikimės, kad tai niekada nesibaigs!

Savaitgalį tikimės ne ką mažesnio užsidegimo iš pagrindinės komandos ir triuškinamų pergalių!“

https://www.facebook.com/greenwhiteboys/photos/a.10153361695592176/10158461717732176/?type=3&__xts__%5B0%5D=68.ARB6OBimK-DpQv_YtaRzKgK2Nex_H2nNpmhpytY2SrGoQ6K079hz1YBVU2zsLDw2yuFG_ZUp1sfvEMIVzyxhIeezWCuAI2uVWtcOVzyuDN-get9HN2G56J4vYMQe6cpkUUW-n1R2eY1AaS2Lf5I87fDo2r1qr2MCiODCnt1o9a5w1iSQhLF_TX9ry1qWhf6mJ2KHu8uVLfDvZ6xf6tNiru0CaqqdYpKdhU7HxAJLpCQqEU1hO0dM-3OhxOpbgc9HLt7V4-5QDXxyxHgRojz48RjpCHEH9jFioDH4mvTnthLf7RDMcXC7IrDYqmLK7Yhf-QzLqEzgu1JrBbfVivuH&__tn__=-R

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Ed
2020-02-14 22:33:29
Šūdų krūvom užsiiminėja jie... galvoja kad yra labai svarbūs, nei pasigedo jų kas, nei aplamai žino kas ta b tribuna.. butu normalus sirgaliai ritu ir palaikytu savo kluba, o dabar šūdais užsiimineja
Atsakyti
Čia vaizdas kaip Btribuna bėgo Vilniuj
2020-02-14 20:16:56
https://m.youtube.com/watch?v=vyomQjtVJbU
Atsakyti
Gėjus ambrazevičius
2020-02-14 20:14:36
Mūsų LGBTribūnos seksualūs vyrukai visada mėgsta nuotykius, bet tik virtualiam pasauly - pabūgom pranešti kauniečiams jog atvykstam ir pabūgom su jais susitikti akis į akį prie Kaustos, didžioji dalis LGBTribūnos tolerantiškų žmonių vis dar turi traumą po Kalvarijų mūšio, kur buvom sumalti į vienus vartus kauniečių netoli siemens arenos. Tad praidinu jus bićiuliai!Marekkkk Blažieeeeevič!!!
Atsakyti
aplamai
2020-02-14 20:11:54
tie labsardokai,niekam neidomus!varzybos ir toliau sekmingais vyks be ju!
Atsakyti
Jurgis
2020-02-14 19:49:21
Blemba žiūriu į fotkę ir atrodo, kad kavenski šnipiškėse, o čia pasirodo vilenski petrašuose.
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga