Sportininkų nuotraukų montažas Australijoje sukėlė didelį seksizmo skandalą | „Twitter“ nuotr.

Sportininkų nuotraukų montažas Australijoje sukėlė didelį seksizmo skandalą | „Twitter“ nuotr.

 Australijos kriketo apdovanojimų ceremonijoje geriausiais 2019 m. metų žaidėjais buvo išrinkti Davidas Warneris ir Ellyse Perry, tačiau internetinėje erdvėje daugiau dėmesio susilaukė ne rinkimų rezultatai, o laikraštis, išspausdinęs geriausių šalies žaidėjų nuotraukų montažą.

Montaže D.Warneris pavaizduotas aukštesnis už E.Perry, nors realybėje vyriškio ūgis yra 171 cm, o geriausios šalies moters žaidėjos – 176 cm. E.Perry ceremonijos metu mūvėjo aukštakulnius, todėl atsistojusi šalia D.Warnerio atrodė dar aukštesnė. Visgi, laikraščio darbuotojai nusprendė panaudoti dvi atskiras nuotraukas ir sukurti iš jų montažą, kuriame D.Warneris būtų aukštesnis už E.Perry. Tai Australijoje sukėlė tikrą seksizmo skandalą.

„Negaliu sakyti, kad tai Warnerio kaltė, bet „The Australian“ padarė tokį montažą, kad mažasis Davey atrodytų gerokai aukštesnis nei Ellyse Perry. O, dieve!“, - rašė M.Tewhatu.

Kiti pasisakymai buvo dar griežtesni.

„The Australian“ sustatė daiktus į savo vietas. Vyras gerokai aukštesnis už moterį. Labai gerai“, - sarkastiškai rašė J.McGuire.

„Džiugu matyti, kad „The Australian“ toliau neigia realybę, jog egzistuoja moterys, kurios yra aukštesnės už vyrus“, - pridėjo Ingrid pasivadinusi „twitter“ vartotoja.

Kiti internautai į situaciją žiūrėjo paprasčiau. Jų teigimu, pagirti tokio sprendimo gal ir nereikėtų, tačiau jie nemano, kad čia reikėtų ieškoti konspiracijos teorijų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Juokinga
2020-02-14 19:22:33
21 amziaus problemos
AtsakytiTvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 02-28 Norwich City 22 : 00 Leicester City
Šeš 02-29 Aston Villa 02 : 00 Sheffield United
Šeš 02-29 Brighton & Hov… 14 : 30 Crystal Palace
Šeš 02-29 West Ham United 17 : 00 Southampton
Šeš 02-29 Newcastle United 17 : 00 Burnley
Šeš 02-29 AFC Bournemouth 17 : 00 Chelsea
Šeš 02-29 Watford 19 : 30 Liverpool