„Eagles MMA“ | Organizatorių nuotr.

„Eagles MMA“ | Organizatorių nuotr.

 UFC lengvo svorio kategorijos čempiono Chabibo Nurmagomedovo kovinio sporto klubo Maskvoje „Eagles MMA“ penki nariai už Rusijos sambo čempiono 29-erių metų Šamilo Kuramagomedovo užpuolimą sulaukė bausmės.

Incidentas įvyko 2017 metais, kai penki klubo nariai, kartu su treneriu Feliksu Urudževu, Rusijos oligarcho Zijavudino Magomedovo buvo užsakyti nužudyti Š.Kuramagomedovą.

Manoma, kad verslininkas norėjo perimti Machačkala prekybos uosto kontrolę ir pakvietė vietinius kovotojus tapti nusikalstamos schemos dalimi, tačiau šio pasiūlymo atsisakė būtent Š.Kuramagomedovas, o kad jis neprasitartų, buvo nuspręsta jį pašalinti.

Visgi „Eagles MMA“ kovotojai nesugebėjo įgyvendinti plano, nes juos išgąsdino praeiviai. Kadangi prokurorai nesugebėjo įrodyti, kad jie žadėjo nužudyti sambo čempioną, todėl teismas jiems skyrė po 20 mėnesių laisvės atėmimo bausmės už vidutinės žalos padarymą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Bla bla bla
2020-02-15 11:06:38
Jo tikrai labai idomu kodel chabinas nieko nepakomemtuoja vistik klubas naudoja jo nick name ir yra siejamas su juo ... Tai gal ne visas ka sake pries kova Conoras buvo melas ?
Atsakyti
Smalsutis
2020-02-17 20:09:40
Jei galima tiksliau ka sake conoras :)
H
2020-02-14 17:17:28
Irmusulmono komentaras? Ar jei ruskis tai bijo ir pasakyt ką nors?
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-24 „Juventus“ 17:00 „Lietkabelis“
10-25 „Nevėžis-Optibet“ 15:00 „Šiauliai“
10-25 „Cbet“ 15:30 „Dzūkija“
10-25 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“

2020/21 m. Eurolyga

10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 18 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 18 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 18 : 00 Riteriai