Domantas Sabonis | Scanpix nuotr.

Domantas Sabonis | Scanpix nuotr.

Sekmadienį „Visų žvaigždžių“ rungtynėse žais rekordinis skaičius užsieniečių, tarp kurių yra ir Domantas Sabonis.

Šiais metais į šventinį mačą išrinkti aštuoni užsieniečiai: Giannis Antetokounmpo (Graikija), Luka Dončičius (Slovėnija), Joelas Embiidas (Kamerūnas), Rudy Gobertas (Prancūzija), Nikola Jokičius (Serbija), Pascalis Siakamas (Kamerūnas), Benas Simmonsas (Australija) ir D.Sabonis (Lietuva).

Primename, jog D.Sabonis į šį mačą išrinktas trenerių sprendimu ir jis tapo antruoju „Visų žvaigždžių“ rungtynių dalyviu iš Lietuvos NBA istorijoje.

Aukštaūgis žais LeBrono Jameso komandoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Jd
2020-02-17 10:14:50
Visa savaitgali zviozdos ji gaidino tai nusprende duot pora taskeliu imest nors
Atsakyti
gh
2020-02-15 14:12:00
tai ir tada ir tevo arvydo sperma prie to prisidejo. pz antrastes pas jus tai nah
Atsakyti
Deivis
2020-02-14 10:21:08
As nesuprantu zmoniu ko cia pavydeti sabonui zaidzia siemet super tai treneriai nejimtu jo siaip,tie zmones kurie stumia tai krepsinio supratimas lygus nului duchas kazkos stume.
Atsakyti
El
2020-02-13 23:30:49
Duhu gimei asilas mirsi
Atsakyti
Jd
2020-02-13 22:58:17
Uztenka apie ta auka rasyt. Isrinko ta lavona kad butu ka paduchint ir tiek
Atsakyti
As
2020-02-13 23:21:32
Kiek pavydo!!! Taip ir sprogti galima.
alvydas
2020-02-14 04:02:20
Galimai uztrauktas esi.

Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

09-20 „Heat“ 03:30 „Celtics“
09-21 „Lakers“ 02:30 „Nuggets“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 09-27 Banga 15 : 00 Kauno Žalgiris
Sek 09-27 Žalgiris 17 : 00 Panevėžys
Sek 09-27 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga