Ernesto Valverde | Scanpix nuotr.

Ernesto Valverde | Scanpix nuotr.

Ernesto Valverde jau maždaug mėnesį nebetreniruoja „Barcelona“ klubo ir stengiasi atversti naują puslapį savo gyvenime. Dabar treneris tikina, kad nesidomi klube vykstančiais skandalais.

Neseniai daug diskusijų sukėlė konfliktas tarp katalonų sporto direktoriaus Erico Abidalio ir komandos žvaigždės Lionelio Messi.

E.Abidalis sukritikavo „Barcelona“ futbolininkus, esą jie dar prieš atleidžiant E.Vaverde nesistengė žaisti ar treniruotis pakankamai sunkiai, o L.Messi atsikirto E.Abidaliui, kad šis turėtų įvardinti konkrečius futbolininkus, kurie jo nuomone taip elgėsi, o ne skaldyti savo pareiškimais visą komandą.

Tačiau skandalo epicentre atsidūręs E.Valverde teigia, kad nesidomi tokiais dalykais.

„Negalvoju apie tai. Jeigu su manimi neteisingai elgėsi, turėčiau to tiesio vengti. Dabar svarbiausia versti naują puslapį. Galiausiai mes visi galvojame apie tai, kas nutiko ir kodėl taip įvyko. Man reikia žiūrėti į priekį, o ne atgal“, – tvirtina E.Valverde.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga