Nyderlandai
69 min.
2
:
0
Atsinaujins po sek
Ukraina
Zinedinas Zidanas | „Twitter“ nuotr.

Zinedinas Zidanas | „Twitter“ nuotr.

Įprastai patekus į automobilio avariją tenka paaukoti daug nervų aiškinantis su kitais avarijos dalyviais, taip pat draudimo bendrovėmis. Tačiau ne tada, kai esi futbolo pasaulio žvaigždė.

Tuo įsitikino buvęs legendinis futbolininkas, o dabar Madrido „Real“ treneris Zinedinas Zidanas, kuris savaitgalį sukėlė automobilio avariją.

Skelbiama, kad prancūzas vyko į komandos treniruotę praėjusį šeštadienį, tačiau pakeliui įvažiavo į kitą automobilį.

Tačiau Z.Zidanas dėl to išsisuko labai pigiai – jam užteko pasidaryti asmenukę su automobilio, į kurį įvažiavo, savininku.

„Kai tik pamačiau jį, iškart atpažinau. Sakiau, kad būčiau norėjęs susitikti geresnėmis aplinkybėmis, nors ir tokios nebuvo labai prastos. 

Paklausiau, ar jis galėtų su manimi nusifotografuoti, kadangi niekas nepatikėtų, kad Z.Zidanas į mane įvažiavo. Jis labai maloniai sutiko, nusiėmė kepurę ir mes nusifotografavome.

Taip pat jam pasakiau, kad viską galime išspręsti tiesiog apsikeisdami automobiliais, tačiau su tuo jis nesutiko“, – humoro jausmo nestokojo vyras, prisistatęs Fernandezo vardu.

Vyras taip pat atskleidė, kad Z.Zidanas buvo labai dėkingas, kad jis neprašė autografo, marškinėlių ar bilietų į „Real“ rungtynes, kadangi tuo metu skubėjo į treniruotę.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų