Manny Pacquiao ir Audie Attaras | „Twitter“ nuotr.

Manny Pacquiao ir Audie Attaras | „Twitter“ nuotr.

 Bokso legenda 41-erių metų filipinietis Manny Pacquiao nusprendė pakeisti jį atstovaujančią agentūrą. Filipinietis sukirto rankomis su „Paradigm Sports“, tarp kurios klientų yra ir pats airis Conoras McGregoras.

Šią naujieną savo „twitter“ paskyroje paskelbė C.McGregoro agentas Audie Attaras. Tai dar labiau paskatino kalbas, jog airis ir filipinietis gali susikauti bokso ringe, nes suderinti tos pačios agentūros klientų interesus nėra sudėtinga.

C.McGregoras yra kalbėjęs, kad svajoja kovoti dėl pasaulio čempiono diržo bokso ringe ir M.Pacquiao įvardijo kaip vieną iš potencialių varžovų. Apie tokią kovą yra kalbėjęs ir filipinietis.

M.Pacquiao šiuo metu priklauso WBA (Super) pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržas. Filipinietis jį laimėjo 2019 m. liepą, kai po 12 raundų skirtingu teisėjų sprendimu įveikė Keithą Thurmaną. Kito savo varžovo jis vis dar nežino.

Per karjerą bokso ringe M.Pacquiao laimėjo 62 kovas (39 nokautais), pasiekė 2 lygiąsias ir patyrė 7 pralaimėjimus. Jis yra vienintelis boksininkas istorijoje, tapęs aštuonių skirtingų svorio kategorijų pasaulio čempionu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų