Pasaulio jaunimo kriketo čempionato finalas | Youtube.com nuotr.

Pasaulio jaunimo kriketo čempionato finalas | Youtube.com nuotr.

 Pietų Afrikos Respublikoje surengtą pasaulio jaunimo (iki 19 metų) kriketo čempionatą laimėjo Bangladešo rinktinė, finale įveikusi Indijos žaidėjus. Visgi, rungtynių pabaigą aptemdė kilusios masinės muštynės.

Po pergalingo Rakibulo Hasano smūgio Bangladešo rinktinės žaidėjai subėgo į aikštę. Jie šventė taip emocingai, kad įsivėlė į konfliktą su indais ir kilo susistumdymas, peraugęs į masines muštynes.

Tarptautinė kriketo federacija (ICC) jau ėmėsi sankcijų prieš muštynių dalyvius. Jie diskvalifikavo R.Hasaną, Towhidą Hridoy ir Shamimą Hossainą iš Bangladešo rinktinės bei du indus – Akashą Singhą ir Ravį Bishnoi. Jie buvo diskvalifikuoti nuo 4 iki 10 rungtynių, per kurias negalės padėti rinktinei oficialiuose mačuose.

Bangladešo komanda pasaulio jaunimo čempionatą laimėjo pirmą kartą istorijoje. Indija yra tituluočiausia rinktinė, 4 kartus laimėjusi auksą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų