Egidijus Kavaliauskas su žmona Vitalija | asmeninio archyvo nuotr.

Egidijus Kavaliauskas su žmona Vitalija | asmeninio archyvo nuotr.

 Geriausias Lietuvos profesionalus boksininkas Egidijus Kavaliauskas su žmona Vitalija Kavaliauskiene susilaukė pirmagimio – jiems gimė sūnus. Džiugias naujienas „instagram“ tinkle paskelbė ką tik tėvu tapęs E.Kavaliauskas.

„Svarbiausias mano gyvenimo etapas ką tik prasidėjo. Vitalija, tu esi nuostabi“, - rašė boksininkas, pridėjęs, kad šeima jam reiškia visą pasaulį.

Prieš porą mėnesių po kovos su Terence'u Crawfordu E.Kavaliauskas su „Sportas.lt“ kalbėjo apie pasiruošimą tėvystei.

„Vitalija bus griežta mamytė, o aš būsiu geras tėvelis, – nusijuokė sūnaus laukiantis E.Kavaliauskas. – Žinoma, kad spausiu dėl sporto. Bet labai tikiuosi, kad jis nenorės būti boksininkas. Tačiau rinksis pats. Sakiau, kad pripirksiu futbolo kamuolių, kad tik jie aplink būtų. Tegul auga futbolininkas“.

Paklaustas, kodėl nenori, kad sūnus taptų boksininku, E.Kavaliauskas, susimąstė: „Sunkus yra tasai boksininko kelias… Jeigu man pačiam reikėtų tą kelią eiti iš naujo, aš nenorėčiau. Visas tasai kelias nuo vaikystės nėra saldus, – sakė 31-erių boksininkas. – O šiaip, visiškai nesvarbu, ar jis bus sportininkas. Svarbiausia, kad būtų sveikas ir geras vaikas. Mokslininkas gal bus? Protingas – visas į tėtį“.

Po šios frazės garsiai juoktis prapliupo abu Kavaliauskai.

Pora dar nėra apsisprendusi dėl sūnaus vardo. „Bet norime trumpo lietuviško...“ – sakė E.Kavaliauskas.

„Nesakysime, nes dabar daug „lėliukų“ gimsta. Ims ir nusižiūrės kas“, – tuoj pat pajuokavo V.Kavaliauskienė.

„Norime lietuviško vardo, bet nenorime ilgo, tarkime Egidijus ar Vitalijus… Su ilgu vardu sunku Amerikoje. Jau užtenka, kad mes su Vitalija vargstame“, – pabrėžė boksininkas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

2020-02-14 06:38:43
Sveikinu
Atsakyti
Suvalkas
2020-02-13 16:05:47
Kavaliauskas boksininkas, bet atrodo protingas žmogus. Aš juokais neleipau☺
Atsakyti
GD
2020-02-13 15:16:50
Neminkstakiausis,sveikinimai!
AtsakytiTvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 02-24 Liverpool 22 : 00 West Ham United
Pen 02-28 Norwich City 22 : 00 Leicester City