„Red Bull RB16“ | Instagram.com nuotr

„Red Bull RB16“ | Instagram.com nuotr

 Kinijoje siaučiantis korona virusas privertė pakeisti 2020 m. „Formulės 1“ sezono tvarkaraštį. Planuota, kad balandžio 19-ą dieną ketvirtosios sezono lenktynėse vyks Šanchajuje (Kinija), bet dėl didelės rizikos nuspręsta lenktynes nukelti.

Vis dar tikimasi, kad Kinijos GP šiemet įvyks, tačiau organizatorių laukia nelengvas iššūkis, ieškant laisvesnės vietos tvarkaraštyje antroje šio sezono pusėje. Problema ta, kad rudenį tvarkaraštis ir taip labai įtemptas, o norint į jį įterpti dar vienerias lenktynes, veikiausiai reikėtų rengti etapus net tris savaites iš eilės, o tai būtų tikras logistinis košmaras visoms komandoms.

Tam tikrų neaiškumų kyla ir dėl balandžio 5 d. planuojamo Vietnamo GP etapo. Čia „Formulė 1“ žada atvykti pirmą kartą istorijoje, bet jei korona virusas išplistų į Kinijos kaimynystėje esantį Vietnamą, tuomet organizatoriams reikėtų imtis veiksmų.

„Formulės 1“ komandos, vis labiau artėjant sezono startui, baiginėja pasiruošimo darbus. Kitą savaitę vyks pirmoji testų sesija, o šiomis dienomis komandos pristatinėja naujojo sezono bolidus. Antradienį savo naująjį kūrinį pristatė „Ferrari“, o trečiadienį tą patį padarė ir „Red Bull“ su „Renault“. 

Jei „Red Bull“ pristatymas buvo įprastas, tai „Renault“ pristatymo metu apsiribojo savo naujojo kūrinio nuotraukomis, mat jų bolidas šiuo metu dalimis gabenamas į Barseloną (Ispanija), kur vyks testai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton