Payzutdinas Alijevas | Organizatorių nuotr.

Payzutdinas Alijevas | Organizatorių nuotr.

 Praėjusią savaitę vykusiose „Universal Fighters Open Cup“ varžybose itin skausmingą epizodą išgyveno 26-erių Rusijos kovotojas Payzutdinas Alijevas.

Sankt Peterburge vykusiame turnyre P.Alijevas bandydamas atlikti skausmingą rankos veiksmą varžovui, krito ant kaklo ir patyrė gyvenimą keičiančią traumą.

Kovotojas buvo skubiai nuvežtas į ligoninę, o Rusijos žiniasklaidos teigimu, jam buvo diagnozuotas smegenų sumušimas, smegenų traumai, kaklo slankstelių lūžis ir nugaros smegenų pažeidimai.

Vėliau atlikta kompiuterinė tomografija atskleidė, kad kovotojo rankos ir kojos buvo paralyžiuotos bei taip pat sulaužytas kaklas.

Po tokių naujienų jo gimtinės Degastano, kuriame taip pat gyvena UFC čempionas Chabibas Nurmagomedovas, Sporto Ministerija kreipėsi į žmones ir prašė pagalbos: „Niekas mūsų gyvenime nėra apsaugotas nuo nelaimingų atsitikimų. P.Alijevas patyrė sunkią stuburo traumą ir dabar jam reikia finansinės pagalbos, siekiant padėti ateinančiais sudėtingais metais“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Zk
2020-02-13 18:38:14
Man tai ciurku ne gaila.
Atsakyti
KO
2020-02-14 00:38:04
Vafliau tu ,as tau uroduj galva priboksociau vaiksiotum kaip su balionu gaidy tu!
Dagestan
2020-02-16 23:59:37
Velnias tu uz tokius zodzius perpist tave reikia ozis tu bliat ebanas !!!!
neck
2020-02-13 16:23:32
Nu nah kaip gaila ir ziauru..
Atsakyti
Mxkx
2020-02-12 19:08:21
Pz dc va čia tai žiaurų.Stiprybes žmogui...
Atsakyti

Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

09-21 „Lakers“ 02:30 „Nuggets“
09-22 „Heat“ 04:00 „Celtics“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 09-27 Banga 15 : 00 Kauno Žalgiris
Sek 09-27 Žalgiris 17 : 00 Panevėžys
Sek 09-27 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga