Payzutdinas Alijevas | Organizatorių nuotr.

Payzutdinas Alijevas | Organizatorių nuotr.

 Praėjusią savaitę vykusiose „Universal Fighters Open Cup“ varžybose itin skausmingą epizodą išgyveno 26-erių Rusijos kovotojas Payzutdinas Alijevas.

Sankt Peterburge vykusiame turnyre P.Alijevas bandydamas atlikti skausmingą rankos veiksmą varžovui, krito ant kaklo ir patyrė gyvenimą keičiančią traumą.

Kovotojas buvo skubiai nuvežtas į ligoninę, o Rusijos žiniasklaidos teigimu, jam buvo diagnozuotas smegenų sumušimas, smegenų traumai, kaklo slankstelių lūžis ir nugaros smegenų pažeidimai.

Vėliau atlikta kompiuterinė tomografija atskleidė, kad kovotojo rankos ir kojos buvo paralyžiuotos bei taip pat sulaužytas kaklas.

Po tokių naujienų jo gimtinės Degastano, kuriame taip pat gyvena UFC čempionas Chabibas Nurmagomedovas, Sporto Ministerija kreipėsi į žmones ir prašė pagalbos: „Niekas mūsų gyvenime nėra apsaugotas nuo nelaimingų atsitikimų. P.Alijevas patyrė sunkią stuburo traumą ir dabar jam reikia finansinės pagalbos, siekiant padėti ateinančiais sudėtingais metais“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų