Lietuva
IV kėlinys, 1 min.
70
:
53
Atsinaujins po sek
Latvija

D.Wade'as prakalbo apie tai, kaip jo berniukas nusprendė tapti transseksuale (11)

2020.02.12 13:03
Dwyane'as Wade'as | Instagram.com nuotr

Dwyane'as Wade'as | Instagram.com nuotr

16-a metų stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje NBA praleidęs Dwyane‘as Wade‘as atsivėrė ir papasakojo savo šeimos užkulisius.

D.Wade‘as pasirodydamas „The Ellen DeGeneres Show“ laidoje kalbėjo, kaip jis ir jo žmona Gabrielle Union yra LGBT rėmėjai, o jo 12-metė dukra Zaya nusprendė būti transseksuale.

D.Wade‘as papasakojo, kaip dar tuomet berniukas vardu Zionas jiems tai pasakė.

„Sveiki, noriu su jumis pakalbėti. Manau, kad man reikia judėti į priekį ir esu pasirengęs gyventi pagal savo tiesą. Noriu, kad į mane kreiptumėtes kaip į „ją“. Norėčiau, kad mane vadintumėte Zaya“.

Kai mūsų vaikai grįžta į namus su klausimais ir problemomis, mūsų tėvų pareiga yra juos išklausyti ir suteikti geriausią informaciją, kokią tik galime. Ir tai nesikeičia tada, kai klausimai kyla dėl seksualinių pakraipų“, – pasakojo D.Wade‘as.

D.Wade‘as pridėjo, kad Zaya yra lyderė, o kaip tėvai, jie turi suteikti jai galimybę būti išgirstai.

„Šiuo metu tai vyksta per mus, nes jai yra 12 metų, bet galiausiai ji pati pradės apie tai kalbėti“, – sakė D.Wade‘as.

D.Wade‘o žmona G.Union antradienį pasidalino įrašu socialiniuose tinkluose, kuriame užfiksuota Zaya, siūlanti patarimus tiems, kurie jaudinasi, kad bus teisiami už tai, kas jie yra.

„Būk teisingas prieš save. Kokia prasmė būtų žemėje, jeigu bandai būti kažkuo kitu nei esi? Tu net negyveni pačiu savimi“, – sakė Zaya.

„Gera klausyti, mylėti ir gerbti savo vaikus tokius, kokie yra. Mylėkite gerus žmones“, – sakė G.Union.

D.Wade‘as viso yra penkių vaikų tėvas. 2014 m. jis vedė aktorę G.Union bei atvirai kalbėjo apie savo žmonos vaisingumo problemas, kuri turėjo 8-9 skausmingus persileidimus. D.Wade‘as ir G.Union pasirinko surogatinį kelią, o 2018 m. lapkritį jie jau džiaugėsi savo dukterimi Kaavia James Union Wade.

Su buvusia žmona Siohvaughn Funches D.Wade‘as turi du vaikus – Zaire ir Zaya (buvęs Zionas), o su ilgamete drauge Aja Metoyer – berniuką Xavierą. Jis taip pat globoja savo sūnėną Daheoną.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (11)
Registruoti
Anoniminiai (11)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
LKL