Lažybų akimirka | „Stop“ kadras

Lažybų akimirka | „Stop“ kadras

 Skandalingasis 38-erių metų Rusijos MMA kovotojas Aleksandras Jemeljanenka (28-1-7) balandžio 7-ą dieną „ACA 107“ turnyre Maskvoje (Rusija) turėtų susikauti su kitu Rusijos atstovu Magomedu Ismailovu (15-3-1).

A.Jemeljanenka jau turėjo seniau pradėti ruoštis šiai kovai, tačiau praėjusį mėnesį jis savaitę praleido areštinėje už tai, kad padauginęs alkoholio chuliganiškai elgėsi viešoje vietoje.

Dabar A.Jemeljanenka yra atvykęs į garsų klubą „Akhmat fight club“, kurio prezidentas Abuzaydas Vismuradovas susilažino su Rusijos kovotoju.

Pats A.Vismuradovas atskleidė, kad A.Jemeljanenka prižadėjo metus nevartoti alkoholio ir jeigu savo žodžio nesilaikys, jis perleis „Akhmat fight club“ prezidentui jam pačiam Čečėnijos vadovo Ramzano Kadyrovo padovanotą automobilį.

Jau anksčiau A.Jemeljanenka yra pripažinęs, kad R.Kadyrovas yra dovanojęs du „Mercedes“ automobilius: vieną – už laimėtą kovą, o kitą – dėl jo gimtadienio.

„Šiandien mūsų draugas, MMA kovotojas Aleksandras Jemeljanenko, atvyko į Grozną, kur jis ruošis būsimai savo kovai.

Aleksandro iniciatyva mes surengėme lažybas: jis man pažadėjo, kad nevartos alkoholio bent metus, o jeigu pažeis sutartį, tuomet atiduos savo automobilį. Visi žinome, kad Aleksandras yra žodžio žmogus ir mes esame tikri, kad jis laikysis savo žodžio.

Tikimės, kad Aleksandras sugrįš į savo buvusią formą, kurią anksčiau pasiekė mūsų klube bei toliau džiugins gerbėjus ryškiais pasirodymais“, – „insgtaram“ socialiniame tinkle rašė A.Vismuradovas.

View this post on Instagram

Сегодня в Грозный прибыл наш друг, боец ММА Александр Емельяненко. В БК АХМАТ он будет проходить подготовку к своему следующему поединку. По инициативе Александра мы заключили пари: он обещал мне, что откажется от алкоголя, как минимум, на год. В случае нарушения договора, добавил, отдаст свой автомобиль. Все мы знаем, что Александр человек слова и уверены, что он сдержит данное обещание. А мы надеемся, что Емельяненко вернёт былую форму, которую набрал в нашем клубе ранее, и продолжит радовать болельщиков яркими выступлениями. АХМАТ СИЛА☝️☝️☝️👍

A post shared by VISMURADOV (@za.vismuradov_95) on

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų