Kobe Bryantas ir „Snoop Dogg“ | Scanpix nuotr.

Kobe Bryantas ir „Snoop Dogg“ | Scanpix nuotr.

 Kol visas pasaulis gedėjo tragiškos sraigtasparnio avarijos aukų, garsi CBS žurnalistė Gayle King interviu su moterų krepšinio legenda Lisa Leslie metu nusprendė vėl į viešumą iškelti dar 2003 m. istoriją, kai K.Bryantas buvo apkaltintas išprievartavimu. Krepšininkui kaltinimai tuomet buvo panaikinti, kai jį į teismą padavusi mergina atsisakė liudyti.

G.King po K.Bryanto mirties paklausė L.Leslie, ar minėtas skandalas „nesutepė“ legendinio krepšininko karjeros. L.Leslie patikino, kad pažinojo K.Bryantą kaip nuoširdų žmogų, kuris niekada negalėtų padaryti tuo, kuo buvo kaltinamas.

Pasirodęs interviu ir G.King kelti klausimai įsiutino nemažą dalį JAV visuomenės, kuri nesuprato, kodėl reikėjo bandyti juodinti žuvusio žmogaus atminimą. G.King ėmė gauti įsiutusių žmonių žinutes, tarp kurių ir garsūs reperiai „50 Cent“ bei „Snoop Dogg“.

„Sumauta kalė. Laikas parodyti pagarbą šeimai. Atsitrauk, kol mes tavęs nesugavome. Kokią naudą gavai iš tokių klausimų? Iš tavęs tikimės daugiau, Gayle. Kodėl mus puoli? Mes tavo žmonės. Man jau darosi šlykštu“, - nervinosi „Snoop Dogg“.

Panašius klausimus uždavinėjo ir „50 Cent“: „Gayle King, kodėl tu tai darai saviems žmonėms? Juk pati žinai, ką dabar išgyvena jo artimieji. Kam klausinėji tokių klausimų, kurie gali apjuodinti žmogų? Tu darai tokius dalykus saviškiui. Juodaodžiai turi nustoti bandyti skaudinti juodaodžius, siekdami asmeninės sėkmės.“

Tuo tarpu G.King teigė, kad viskas buvo ištraukta iš konteksto: „Jei aš būčiau pamačiusi tik tą klipą, tuomet irgi būčiau susierzinusi. Kanalas, kuriame dirbu, nusprendė patalpinti tik mažą dalį mūsų pokalbio įrašo. Nieko nežinojau apie jų planus. Paskutinis dalykas, kurio norėčiau tokiu momentu, tai apjuodinti Kobe Bryanto atminimą. Tikiuosi, kad žmonės tai supranta.“

K.Bryantas su dukra Gianna po privačių laidotuvių amžinojo poilsio atgulė vasario 7-ą dieną.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų