Jonas Jonesas prieš Dominicą Reyesą | Scanpix nuotr.

Jonas Jonesas prieš Dominicą Reyesą | Scanpix nuotr.

  Praėjusį savaitgalį kontraversiškai pasibaigusi Jono Joneso ir Dominico Reyeso kova iššaukė didžiulę diskusiją ir skirtingas nuomonės dėl teisėjų sprendimo.

Nors J.Jonesas tą kovą oficialiai laimėjo rezultatu 48-47, 48-47, 49-46, tačiau daugelio nuomone, D.Reyesas laimėjo pirmuosius tris raundus ir tik sekančius du – J.Jonesas.

Pirmadienį J.Jonesas pasidalino įrašu socialiniame tinkle, kuriame teigė, kad su treneriais peržiūrėjęs kovos įrašą yra tikras – jis nusipelno pergalės. Apie tai antradienį kalbėjo ir jo treneris Mike‘as Winkeljohnas.

Pasak trenerio, kova buvo labai lygi, tačiau jis yra tikras, kad J.Jonesas padarė pakankamai, kad išlaikytų čempiono diržą pas save.

„Mes pralaimėjome pirmąjį raundą“, – „MMA Fighting“ portalui sakė M.Winkeljohnas. „Manau, kad antrame raunde mes pirmavome. Greičiausiai nelaimėjome trečiojo raundo, tačiau manau, kad 2, 4 ir 5 mes tikrai laimėjome. Galbūt 2 ir 3 buvo patys lygiausi raundai.

Niekada negali žinoti, ką mato teisėjai. Aš sakiau Jonesui, kad toliau spaustų ir tai veikė. Toliau dirbo su kūnu, kojomis. Sakiau, kad jis toliau darytų tai, ką daro ir bandytų sulaužyti tą vaikį. Žinoma, aš norėjau, kad Jonesas jį parverstų, tačiau Dominicas yra neįtikėtinas atletas. Jis tikrai yra labai geras.

Aš tik norėjau, kad J.Jonesas priverstų jį išnaudoti kuo daugiau jėgų, nes jis yra žinomas dėl savo ištvermės ir manau, kad tai pasiteisino. Jonas ėjo į priekį, jį vargino ir tai buvo nuostabi kova“.

M.Winkeljohnui D.Reyesas padarė didžiulį įspūdį.

„Nemeluosiu, kai D.Reyesas pirmame raunde trenkė J.Jonesui ir jis nukrito, Dominico nugara buvo priešais mane ir aš sušukau „O šūde“. Aš tikrai maniau, kad jis jam smogė į smakrą, nes negalėjau visko gerai matyti. Žinoma, vėliau pamačiau, kad taip nėra“, – sakė M.Winkeljohnas.

Nors M.Winkeljohnas atidavė pagarbą D.Reyesui, o nemažai sirgalių po J.Joneso pergalės švilpė, tačiau treneris neturėjo jokių abejonių, kad UFC čempionas padarė savo darbą ir nusipelnė pergalės. Jis taip pat teigė, kad internete reiškiasi tik tie, kurie nori, kad J.Jonesas pagaliau prarastų čempiono titulą.

„Jūs tai girdėjote iš tų, kurie nesutiko su J.Joneso pergale. Jie ėjo į internetą ir pradėjo apie tai kalbėti. Kai tu esi viršūnėje, jie nori, kad tu kristum. J.Jonesas nuolatos smūgiuoja, kažką parverčia, pataiko į varžovų kojas ar panašiai, tačiau kai tik jis gauna smūgį, tada visi galvoja: „O Dieve, čempionas gavo smūgį!“. Mes turime susitvarkyti su tomis emocijomis. Kaip jau sakiau, žinau, kad Jonas laimėjo tą kovą, tačiau jam reikėjo labai pasistengti, nes Dominickas yra prakeiktai geras“, – kalbėjo J.Joneso treneris.

M.Winkeljohnas atskleidė, kad ateityje norėtų pamatyti J.Joneso ir D.Reyeso revanšinę kovą.

„Nėra jokių abejonių. J.Jonesui patinka revanšinės kovos. Jonas yra šio žaidimo studentas. Mes visi kalbamės ir diskutuojame, bet galiausiai Jonas atsisės ir pasakys: „Tai nebuvo gerai“ ir jis bus motyvuotas padaryti geriau. Prisiminkite jo kovas su Alexanderiu Gustafssonu, kur jo pasirodymai buvo visiškai skirtingi. Jis yra labai protingas, kad padarytų tuos pakeitimus, kurių reikia. Mes, kaip komanda, stengiamės jam padėti“, – kalbėjo M.Winkeljohnas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton