„Lietkabelis“
Ilgoji pertrauka
45
:
53
Atsinaujins po sek
„Neptūnas“
Jurgenas Klinsmannas | Scanpix nuotr.

Jurgenas Klinsmannas | Scanpix nuotr.

Palaikymo nesulaukęs Jurgenas Klinsmannas ilgai neišdirbo Berlyno „Herta“ klube. Treneris pasitraukė vos po 76 dienų.

Buvęs Miuncheno „Bayern“, Vokietijos ir JAV rinktinių treneris apie sprendimą pasitraukti iš komandos patvirtino savo „Facebook“ paskyroje ir atskleidė, kad liks klube patarėjo pozicijoje.

„Noriu padėkoti fanams, žiūrovams, darbuotojams ir kolegoms „Herta“ klube už palaikymą, daug susitikimų ir kalbas per pastarąsias dešimt savaičių.

Man tai buvo įdomus laikotarpis, turėjau daug naujų įžvalgų. Klubas ir miestas padėjo man dar labiau augti.

Vėlyvą lapkritį ėmėmės klubo vadovų iššūkio su konkurencinga komanda ir padėjo sunkiu laikotarpiu. Per trumpą laikotarpį atsidūrėme gerame kelyje. Su dideliu žmonių palaikymu sukūrėme šešių taškų skirtumą tarp mūsų ir iškritimo zonos, nepaisant to, kad dauguma mūsų rungtynių buvo sudėtingos.

Esu įsitikinęs, kad klubas sugebės išlikti lygoje. Bet šiam darbui, kuris nėra atliktas, turiu pasitikėti vadovaujančiais žmonėmis. Būtent kovojant dėl išlikimo, komandinė dvasia ir susikaupimas yra svarbiausi elementai. Jei tai nėra garantuota, negaliu kaip treneris išpildyti savo potencialo ir įvykdyti savo atsakomybės“, – rašė J.Klinsmannas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų