Pele | Scanpix nuotr.

Pele | Scanpix nuotr.

79-erių Brazilijos futbolo legenda Pele pastaruoju metu retai pasirodo viešumoje. Skelbiama, kad jam sunkiai sekasi atsigauti po klubo sąnario operacijos.

Buvusio futbolininko sūnus Edinho atskleidė, kad Pele šiuo metu serga depresija, o dėl savo prastos sveikatos netgi gėdijasi išeiti iš namų.

Rudenį 80-ies sulauksiantis brazilas šiuo metu negali vaikščioti be pagalbos, o operacijos jam prireikė dėl eilę metų besitęsusių problemų su kojos klubu. Pastaruoju metu Pele viešumoje pasirodydavo sėdėdamas vežimėlyje.

„Jis yra labai trapus. Jam buvo pakeistas klubo sąnarys, tačiau jo reabilitacija nebuvo ideali, netgi nebuvo adekvati.

Tad jis turi problemų judėti, o dėl to išsivystė tam tikra depresija. Įsivaizduokite, iki tol jis buvo karaliumi, jis visada buvo pavyzdys kitiems, o dabar negali normaliai vaikščioti. Tik su pagalba. Jis yra labai susigėdęs dėl to.

Palyginus su paskutiniu kartu, kai jis sėdosi į vežimėlį, situacija šiek tiek pagerėjo. Bet jam vis tiek sudėtinga vaikščioti. Jis susigėdęs, nenori niekur išeiti ar būti matomas. Tai reiškia, kad jis nedaro nieko, dėl ko reikėtų išeiti iš namų. Jis visko vengia“, – legendinio futbolininko kasdienybę atskleidė jo sūnus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų