Mindaugas Kuzminskas | Organizatorių nuotr.

Pirmadienį pergalę Vieningoje lygoje iškovojo dviejų lietuvių atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (13/4) ekipa, kuri namuose 78:70 (18:24, 18:19, 21:8, 21:19) nugalėjo Sankt Peterburgo „Zenit“ (6/10) komandą.

Mindaugas Kuzminskas per 31 minutę pelnė 19 taškų (2/5 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 7/7 baudų metimų), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po kartą perėmė ir prarado kamuolį, 3 sykius prasižengęs bei surinko 18 naudingumo balų.

Mantas Kalnietis per 24 minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 6 sykius sklydo, blokavo metimą, išnaudojo pražangų limitą ir surinko 3 naudingumo balus.

„Lokomotiv-Kuban“ komandoje rezultatyviausias buvo 20 taškų pelnęs Johny O‘Bryantas (11 atk. kam.), o „Zenit“ ekipoje po 11 taškų pelnė Andrejus Zubkovas ir Willas Thomasas.

Nors „Zenit“ rungtyniauja Eurolygoje, tačiau Vieningoje lygoje ji lenkia tik „Avtodor“ ir „Tsmoki“ komandas.

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton