Karolis Girulis ir Jūratė Česynaitė | asmeninio archyvo nuotr.

Savaitgalį Lenkijos mieste Pucke vyko tarptautinės šaudymo sporto varžybos. Jose dalyvavo gausus būrys lietuvių, pradžiuginusių ir medaliais.

Vyrų šautuvo 10 m rungtyje nugalėjo Karolis Girulis (248,3 tšk.), aplenkęs kitą lietuvį Rimvydą Spėčių (241,9). Netoli medalio buvo ir 4-ą vietą užėmęs Kęstutis Petniūnas (200,5).

Moterų šautuvo rungtyje sidabrą pelnė Jūratė Česynaitė (243,7). Bronzos medaliais pasidabino Igoris Radajevas (vyrai, 10 m pistoletas, 217,2) ir Mykolas Giedraitis (jaunimas, 10 m pistoletas, 203,9).

Gabrielė Rankelytė moterų 10 m pistoleto rungtyje buvo ketvirta (192,13). Į finalą pateko ir 7-ą vietą užėmęs Otto Janulis (jaunimas, 10 m šautuvas).

Paskutinę varžybų dieną K.Girulis ir J.Česynaitė suvienijo jėgas mišrių porų šautuvo rungtyje. Joje lietuviai pranoko visus konkurentus ir laimėjo auksą.